ПАК-ТРЕЙД, ТОВ

ПАК-ТРЕЙД, ТОВ

Компанія «Пак-Трейд» - найбільший український виробник і постачальник пакувальних матеріалів. Ми працюємо на вітчизняному…

Телефон: (0412)44-51-10, 42-88-88, 42-95-27
Факс: (0412)42-89-51
Email: info@pack-trade.com
Веб сайт: pack-trade.com
Адреса: 10007, м. Житомир, вул. Коростишевська, 45

Компанія «Пак-Трейд» - найбільший український виробник і постачальник пакувальних матеріалів. Ми працюємо на вітчизняному ринку упаковки з 2004 року. За 7 років успішної роботи наше підприємство зарекомендувало себе як надійний партнер і виробник високоякісної продукції, що поставляє широкий асортимент матеріалів для упаковки продовольчих і непродовольчих товарів. В асортименті реалізованої нами продукції — понад 400 найменувань різних пакувальних матеріалів, починаючи від ПВХ стрейч плівки, поліпропіленових плівок, поліолефінової плівки і закінчуючи вологопоглинаючі вкладишами, поліетиленовими пакетами.

Компанія починала свою діяльність з імпорту ПВХ стретч і термоусадочних плівок

У даний момент наша компанія є імпортером ПВХ плівок з Франції, Німеччини та Польщі, що дозволяє поставляти на вітчизняний ринок упаковки ПВХ плівки з оптимального співвідношення ціна-якість. Обсяг поставок за перше півріччя 2009 року збільшився на 400 тонн у порівнянні з аналогічним періодом 2008 року.

Клієнтами нашої компанії є як великі підприємства і торгові мережі, так і середні та дрібні виробництва. Ми поставляємо пакувальні матеріали підприємствам агропромислового комплексу, виробникам продуктів харчування (хлібозаводам, кондитерським фабрикам, м’ясокомбінатам і т. д.), регіональних торговельних мереж, промисловим підприємствам.

У нас широка дилерська мережа на всій території Україні.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам розумні ціни, вигідні умови співпраці та індивідуальний підхід. Крім того, можлива доставка продукції автотранспортом на склад.

Ви можете бути впевнені в якості пропонованих нашою компанією пакувальних матеріалів — всі вони проходять багатоступінчастий контроль якості, що дозволяє відібрати весь шлюб. Крім того, всі наші вироби відповідають вимогам ДСТ і мають необхідні сертифікати. Висока якість нашої продукції відзначено дипломами.