Ріна-Харків, ПП

Ріна-Харків, ПП

Колектив компанії ПП «Рiна—Харкiв» радий вітати вас на нашому сайті. Наша компанія молода (почала свій розвиток на…

Телефон: (067) 576-24-59, (057) 763-00-27, (057) 763-29-77, (067) 579-74-69
Email: rinakharkov@online.ua
Веб сайт: rina-kh.com.ua
Адреса: 61037, м. Харків, пр-т Московський, 199, оф. 721

Колектив компанії ПП «Рiна—Харкiв» радий вітати вас на нашому сайті.

Наша компанія молода (почала свій розвиток на сільськогосподарському ринку України з 2007 року), але досвід працівників вже достатньо великий, що дає змогу Вам ефективно та якісно працювати з нами та вчасно вирішувати спільні задачі.

ПП «Рiна—Харкiв» знаходиться у Харкові, але це не заважає працювати по всій території України завдяки правільно виставленій логіститчній системі, що дає змогу отримувати нашу продукції на протязі 1–3 днів на всій території України.

Ми забежпечуємо господарства якісним насінневим матеріалом соняшника, пшениці, кукурудзи, гороха, кормових трав та іншими сортами та гібридами. Також ми співпрацюємо з такими українськими компаніями виробниками засобів захисту рослин, як Укравіт, Агро Дельта груп, Агрохімічні технології, Експопродком та пропонуємо продукцію таких відомих мультинаціональних компаній як Сингента, Байєр,Самміт — Агро Басф та інші, препарати яких використовуються у всьому світі.

У нас працюють кваліфіковані агрономи, завдяки цьому ПП «Рiна—Харкiв» охоплює весь процес від початку посівної компанії до збирання якісного врожаю, включаючи в себе висококваліфіковану агрономічну підтримку на усіх етапах розвитку рослин, що дасть Вам змогу виростити якісні та щедрі врожаї та отримати максимальні прибутки.