Системи Управління-КОНСИС, ВКП

Системи Управління-КОНСИС, ВКП

ВКП «Системи управління – КОНСИС» офіційно представляє відому англійську фірму ORSCHELN EUROPE в Україні. Основними видами…

Телефон: +38(050)375-94-61, +38(0362)62-32-44, 62-34-02
Email: info@consys.com.ua
Веб сайт: consys.com.ua/ua
Адреса: 33000, м. Рівне, вул. Чорновола, 44/70

ВКП «Системи управління – КОНСИС» офіційно представляє відому англійську фірму ORSCHELN EUROPE в Україні. Основними видами діяльності є проєктування серійних та індивідуальних систем керування транспортними засобами та їх виготовлення. Співпраця з закордонними постачальниками забезпечує стабільну підтримку і можливість отримати якісні запчастини.

Купити та замовити індивідуальні системи керування в Рівному зручно скориставшись https://consys.com.ua/ua/ або через кваліфікованих працівників компанії, що нададуть консультацію та необхідну інформацію. Наші вироби активно використовують як в транспортних засобах, так і будівельних конструкціях, верстатобудівній та медичній сферах.

Троси для гнучких передач дистанційного керування, троси для управління гідророзподільника, газ-реверсу, інші троси управління КОНСИС легко придбати в Рівному або через дилерську мережу з декількома варіантами виготовлення, призначених для різного транспорту.

Реалізуємо механічні педалі двох типів: підлогові, підвісні компанії Felsted. Це спеціально розроблена конструкція з захисним покриттям для зменшення зношення та збільшення тривалості ефективної роботи. Також підприємство представить замовникам електропедалі для керування акселератором. Фахівці детально ознайомлять з особливостями кріплення та застосування унікальних педалей.

В одному доставленні з тросами з Рівного можна отримати шіфтери для перемикача передач та зміни обертів в скутерах, авто, катерах. Перелік продукції спеціально підібраний та виготовляється на сучасному імпортному обладнанні. В разі, якщо необхідні для індивідуального замовлення деталі не виробляються, то з допомогою мережі партнерів компанія виконає замовлення в строк.