Смачний настрій (випічка) від Антоніни

Смачний настрій (випічка) від Антоніни

Солодкі торти, тістечка, печиво, капкейки, чізкейки та багато іншого – це як пісня, як казка. Створюю смаколики за договірною ціною на…

Контактна особа: Антоніна
Телефон: (098)179-65-30
Веб сайт: facebook.com/antoninae.kopetz
Адреса: Львів

Солодкі торти, тістечка, печиво, капкейки, чізкейки та багато іншого – це як пісня, як казка. Створюю смаколики за договірною ціною на замовлення з доставленням по Львову, що заворожують дітей і дорослих своїм виглядом, ароматом, смаком. Кожна дитина щиро чекає та радіє, переживає в очікуванні солодкого свята. Це відомо всім, тим паче мені, як кондитеру та матері трьох дітей. Один вигляд тортика збуджує уяву та перетворює на дітей навіть дорослих. Вони мріють, а зовнішній вигляд солодкого чуда завжди навіває погляди улюблені моменти з мультфільмів, найпотаємніші бажання, дорогоцінних героїв коміксів чи супер-героїв фільмів. А потім наступає стан томливого очікування, коли так кортить дізнатись і скуштувати, уявити та практично відчути яка буде начинка. Дехто любить бісквітну чи пісочну, солодку і тягучу, хтось хрумку чи вологу, фруктову та шоколадну, м’яку й пухнасту з нотками ванілі, цитринки, перераховувати можна до нескінченності. Коли приймаю замовлення, то намагаюсь налаштуватися на хвилю, яка навіює смакові побажання. Чарівне дійство над наповнювачем для мене сповнене втіленням казкової магії: змішую текстури та смаки, перемежую кольори та структури, перемащую та просочую, загортаю кольорове творіння в дивовижну форму.

Моя мрія почала справджуватися, смачні та корисні торти власного виробництва підкорюють серця. Придбати торт вашої мрії у Львові за доступною ціною дуже просто - тел. (098) 179-65-30 Антоніна. За час роботи в кондитерській сфері я наполегливо намагаюсь перетворити загальний стереотип, що солодке це не корисно на інший. Обираю виключно корисні й дієтичні (за бажанням клієнта) продукти, намагаюсь створювати кольорові шедеври з екологічних продуктів. Таке поєднання обов’язково стає корисним і смачним, що щиро підбадьорює і створює святковий настрій, навіть якщо ви замовили маленький торт.

Зараз багато трендів в мистецтві солодкої кулінарії. Розмаїття форм і смаків заставляє розгубитися навіть гурманів. Я відкрита для експериментів та досвіду, замовлення ретельно обговорюються за розміром та витратами. Завжди мрію створити дещо досконале з індивідуальним ексклюзивним підходом: то з мінімальним поєднанням інгредієнтів або щось велике і хрумке, а в середині ніжне й чарівливе. Великим компаніям дуже пасують тортики у декілька поверхів з можливістю поєднання різних смаків на кожному окремому шарі до свого смаку. Такі торти виходять загадково дивовижні та задовольняють естетів всієї компанії.

Обожнюю коли діти грають, намагаючись вгадати який смак вийшов у творіння, розмірковують із блиском в очах, а потім замурзані розпливаються в посмішках. Це найбільше визнання і подяка.