Спецколор, ТОВ

Спецколор, ТОВ

ТОВ СПЕЦКОЛОР є одним із лідерів виробництва лакофарбових матеріалів в регіоні Східної України. Підприємство виробляє та реалізує…

Телефон: (093)351-93-31
Факс: (057) 731-28-83, (057) 731-13-44, (057) 751-17-73
Email: spetccolor@rambler.ru
Веб сайт: specialcolor.biz
Адреса: 61057 м. Харків, вул. Сумська, 1/210

ТОВ СПЕЦКОЛОР є одним із лідерів виробництва лакофарбових матеріалів в регіоні Східної України. Підприємство виробляє та реалізує широкий спектр високоякісних лакофарбових матеріалів для промислового споживача: аграрних, машинобудівних, будівельних, енергетичних підприємств та організацій.

У процесі виробництва продукції ТОВ СПЕЦКОЛОР використовуються тільки високоякісні матеріали європейських та вітчизняних виробників. Обладнання, що використовується для виробництва лакофарбової продукції, дозволяє досягти якості, що повністю відповідає всім нормам і стандартам, чинним на території України. На підприємстві діє лабораторія, що здійснює постійний контроль якості сировини і готової продукції.

ТОВ СПЕЦКОЛОР є розробником і виробником фарби для інкрустації насіння SEMIA-COLOR ®.

Фарба SEMIA-COLOR ®, виготовляється виключно на основі екологічно чистих матеріалів провідних вітчизняних і світових виробників. Наша продукція пройшла випробування в сертифікованій лабораторії Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр'єва. Проростання насіння після обробки фарбою для інкрустації насіння SEMIA-COLOR ® відповідає нормативним показникам, фарба відмінно тримається на поверхні насіння, не обсипається, прекрасно взаємодіє з різними хімічними препаратами-наповнювачами. Використовувати нашу продукцію можна як при обробці насіння за допомогою машини для інкрустації насіння (розпиленням через форсунки), так і за допомогою роторних машин (бетономішалки тощо).

ТОВ СПЕЦКОЛОР поставляє концентрат фарби для інкрустації насіння SEMIA-COLOR ® в необхідних Вам обсягах, а також надає технічну підтримку клієнтам.