Укремальзахист, ТОВ НВ

Укремальзахист, ТОВ НВ

НВ ТОВ «Укремальзахист» практично 30 років докладає зусиль до розвитку галузі харчування, об’єднуючи науку з виробництвом в м.…

Телефон: +38 (067)532-00-65
Email: polimerp@ukr.net
Адреса: 36000, м. Полтава, вул. Баяна, 20

НВ ТОВ «Укремальзахист» практично 30 років докладає зусиль до розвитку галузі харчування, об’єднуючи науку з виробництвом в м. Полтава. Створюємо емалеві покриття, наносячи та обслуговуючи, захисні оболонки на серединні поверхні. Власні захисні композиції покриттів та іноземного виробництва наносимо на поверхні ємкісного обладнання, цистерн, трубопроводів, резервуарів та інших різновидів технологічного оснащення.

За цей термін роботи підприємство активно співпрацювало з відомими пивзаводами, як у м. Київ «Оболонь» й «Поділ», львівським «Перша приватна броварня», харківськими «Рогань», «Нова Баварія»; спиртзаводами «Бершадський», «Рава-Руський», «Луцький спиртогорілчаний комбінат»; лікеро-горілчаними та виноробними заводами «Житомирський», «Винзавод «Люботин», «Фрут Гарден Іст» м. Золотоноша, та зарубіжними «Завод шампанських вин» м. Рига, «Стумбрас» м. Каунас; цукровими заводами Козівським та Хоростівським.

Полтавське підприємство «Укремальзахист» взяло участь та виграло тендер з виконання комплексу процесів зі знімання, очищенню та нанесенню нового емалевого покриття на ємкісні поверхні обладнання. Реалізація робіт виконується при дотриманні умов технічних, допоміжна інформація по дозволах та іншим питанням телефоном (067) 532-00-65.

Компанія запевняє, що створені роботи з п'ятирічним терміном гарантійним, щодо експлуатації відновленого обладнання. Також здійснюємо гарантійне обслуговування з ліквідації дефектів, що можливо виявлені протягом періоду гарантійного. Партнери зауважують, що нанесене покриття захисне збільшує термін використання оснащення та покращує його якісні експлуатаційні функції.