Укрліспром 76

Укрліспром 76

ПП «Укрліспром76» є ексклюзивним постачальником модрини сибірської, а також виробником усього спектру погонажних виробів з…

Телефон: (057) 764-70-16, (095) 055-14-75, (050) 966-37-27
Email: ukrlesprom76@mail.ru
Веб сайт: www.ukrlesprom76.com.ua
Адреса: м.Харків, пр.Московський, 199-Б, оф.518

ПП «Укрліспром76» є ексклюзивним постачальником модрини сибірської, а також виробником усього спектру погонажних виробів з неї.

Сибірську модрину по своїй міцності порівнюють з дубом. Її деревина - одна з найстійкіших до механічних пошкоджень, вона не схильна до гниття, оскільки присутність в ній камеді (природної речовини) зачищає її від псування, добре протистоїть дії води, навіть солоної. Більш того, завдяки особливому складу смоли, модрина з часом набирає твердості. Тому споруди з модрини стоять століттями. Відомо чимало будов з модрини, вік яких перевищує 1000 років. Наприклад, Венеція стоїть на палях з модрини, оскільки бетонні не витримують руйнівної сили морської води. Гризуни і деревні жучки їй також не страшні. Модрину широко застосовували в кораблебудуванні. Приємний червонуватий колір модрини має 12 відтінків і не вимагає спеціального фарбування. Під лаком і маслом набуває червоно-золотистого відтінку, який з часом насичується соковитими фарбами. Її теплі тони створять затишок і здорову природну атмосферу у Вашому будинку.

 Теплий, затишний, гарний будинок – від ПП «Укрліспром76»