АБВ ХОЛОД, ТОВ працює на ринку холодильного обладнання.

АБВ ХОЛОД, ТОВ працює на ринку холодильного обладнання.

Фірма

АБВ ХОЛОД, ТОВ

АБВ ХОЛОД, ТОВ
Телефон: Директор-Кудісов Валерій Вікторович (067)332-2470, (050)501-3747; Головний інженер - Дмитрук Микола Валерійович (097)788-9053
Email: kudisov1964@gmail.com
 Додано: 2023-01-14

ТОВ "АБВ ХОЛОД" працює на ринку холодильного обладнання вже понад десять років. За ці роки стратегічні напрямки розвитку компанії: виготовлення холодильного обладнання, виготовлення камер для зберігання фруктів та овочів «під ключ», холодопостачання для підприємств по переробці м’яса.

Успішно виконуємо роботи по збірці та пусковому налаштуванню холодильного обладнання. Технічне обслуговування виконується сертифікованими спеціалістами з подальшими гарантіями. Технічне обслуговування двигунів та їх механічних компонентів для холодильного обладнання суб’єктів сільськогосподарської галузі з доставленням з Луцька і встановленням.

Протягом останнього часу підприємство більше приділяє увагу комплексному забезпеченню м'ясопереробних підприємств. До такого комплексу входить повний спектр робіт з холодильними установками від встановлення дверей холодильних камер, завіс стрічкових до впровадження систематичного контролю холодильних установок, що ефективно виконується обладнанням. Компанія ТОВ "АБВ ХОЛОД" провадить додаткове встановлення обладнання для відбору тепла конденсації холодильного агента, а також виконує роботи з часткової заміни у вже чинних системах теплообмінників чи буферних баків, тощо. Допомагаємо підприємствам у введенні заходів, що спрямовані на економію електричної енергії в процесі відтавання охолоджувачів повітря, шляхом їх зігрівання гарячим газом холодоагенту.

Роботі господарств незалежно від обсягів їх виробництва залежить від наявного холодильного обладнання, його потужність розраховується відповідно до кількості поголів’я скота чи продукції, яку виготовляє. Луцька компанія встановить універсальні камери типу ХА та ПО, камери для зберігання фруктів, овочів, продуктів тваринного походження, виходячи з потреб замовника. На найвищому рівні й в стислі терміни фахівці зроблять розрахунок і створять проєкт по охолодженню виробничих приміщень, льодогенераторів, тощо.

ТОВ "АБВ ХОЛОД" за роки співпраці з багатьма компаніями набула великого досвіду в проєктуванні та введенні в експлуатацію інженерних мереж. Наші спеціалісти розробляють згідно з умовами та потребами кожного замовника індивідуальні теплоізоляційні контури, із встановленням камер та холодильних сендвіч-панелей.

У м’ясо-молочній сфері широко застосовуються плівкові охолоджувачі води, що виконують охолодження води до температур близьких до 0 градусів Цельсія. Такі установки заповнюються холодоагентами, які можна замовити у Луцьку з доставлянням та супутніми роботами. Проведемо розрахунок, підбір та власне роботи найвищої якості із використанням сучасних матеріалів та технологій. Гарантуємо якість та післягарантійне обслуговування, за додатковою інформацією звертайтесь: директор - Кудісов Валерій Вікторович (067)33-224-70; (050) 50-137-47; головний інженер - Дмитрук Микола Валерійович (097) 78-890-53.

Знедавна фірма тісно співпрацює з підприємствами харчової промисловості, постачаючи їм обладнання для шокового заморожування. Якість продуктів та їх вміст зберігається в процесі зниження температури за короткий строк до – 18 градусів за Цельсієм. За звичай таке обладнання застосовують до м’яса, овочів, ягід, риби та готових страв. Повний перелік обладнання та комплектуючих замовляйте в "АБВ ХОЛОД".

Підприємство займається встановленням холодильних конденсаторів повітряного охолодження для галузей сільського господарства та промисловості. Обов’язковим показником фахового підходу є чіткий розрахунок потужності електроенергетичної мережі, щоб двигун конденсатора якісно працював; визначитись з різновидом холодоагенту та прорахувати загальну продуктивність обраного конденсатора відповідно до потреб. Наші фахівці мають достатній технічний рівень підготовки та науково обізнані у всіх аспектах, щоб рекомендувати та встановлювати відповідне обладнання з доставлянням з Луцька.

Відбір тепла конденсації можливий на підприємствах, що використовують холодильні установки. ТОВ "АБВ ХОЛОД" розробляє проєкти та встановлює відповідне обладнання (чілери, для рекуперації тепла), яке дозволить тепло, що виділяється, використовувати в опаленні приміщень. Такий підхід сприятиме суттєвій економії фінансових питань особливо в опалювальний період.

Гарантуємо виконання робіт в короткий час та високу якість, та швидку окупність вкладень. Сподіваємось, що широкий асортимент обладнання та послуг високої якості від спеціалістів "АБВ ХОЛОД", доступна цінова політика та гарантії зроблять нашу співпрацю тривалою й плідною.