Допомога для тварин з особливими потребами

Допомога для тварин з особливими потребами

Фірма

Frakishtak, товари для тварин з особливими потребами

Frakishtak, товари для тварин з особливими потребами
Телефон: +38(098)684-36-82, +38(099)222-57-54
Web: frakishtak.com
 Додано: 2023-04-24

Київська торгова марка «Frakishtak ™» пропонує продукцію для відновлення рухливості домашніх тварин з особливими потребами.

Особливі улюбленці здебільшого вельми життєрадісні та рухливі, не зважаючи на вади. Наші вироби: інвалідні візки для собак, реабілітаційне обладнання, протези, ортези, ручні опорні ремені, сумки-переноски та інші аксесуари допоможуть собачкам зменшити наслідки особливості та жити максимально рухливим життям. Адже суттєвий відсоток таких тварин - жертви жорстокого поводження, але їх можна виходити та вилікувати. Подальший догляд за такими улюбленцями, хоч і потрібен особливий та, скориставшись нашими послугами й продукцією по хорошій ціні й високій якості, можна позбавитись клопоту та отримувати радість від спілкування.

Інвалідні коляски, виробництва «Frakishtak ™», легкі та міцні, пропонуються в декількох варіантах: класична, фронтальна, квадро. Вибір конструкції залежить від потреби улюбленця, фірма за доступною ціною виготовить коляску по спеціальному замовленню. Індивідуальний підхід фахівців допоможе спростити життя тварини та господаря. Коляски ефективні як для постійного використання, так і в післяопераційний період реабілітації.

Якістю, зручністю та витривалістю вирізняються протези та скоби зі спеціального термопластику, що виготовляються за індивідуально знятими розмірами ушкодженої лапки. Антиалергенні та водонепроникні матеріали спеціально застосовуються для забезпечення більшого комфорту улюбленця, а застібки на липучках додають мобільності та зручності у використанні.

Купити аксесуари для підтримки передньої/задньої частини тварини – ручний опорний ремінь задній або сумку-переноску, якщо підтримки потребує все тіло улюбленця. Вироби продумані до дрібниць: регульовані ручки, пряжки дозволяють змінювати діаметр кілець, спеціальна конструкція шлейки дозволяє вільне випорожнення тварини.

Спеціальна лінійка аксесуарів представлена в інтернет-магазині https://www.frakishtak.com/ для часткової підтримки: фіксатор для ліктьового суглоба, стропи Toe Up для стабілізації п’яткового суглоба, ортопедичні черевички для стабілізації лапок в русі, спеціальні накладки для підтримки суглобів, шийний бандаж та інші. Матеріали для виготовлення обирають міцні та надійні, водночас легкі по вазі та в очищенні (можна використовувати прання в машинці). Весь товар протягом 10 днів доставляється по Україні або в іншу країну, система оплати міжнародна та зручна для всіх замовників без виключення.

Особлива категорія тварин, що страждають від нетримання сечі не лишилась без уваги спеціалістів. «Frakishtak ™» пропонує купити за ціною виробника трусики з липучкою. Трусики застосовуються і для здорових тварин, що мітять територію або в спеціальні дні для самочок. Можливе використання трусиків у поєднанні з прокладками, розмір виробу обирається відповідно до величини улюбленця. З цієї серії товарів, користуються популярністю багаторазові підкладки, що піддаються машинному пранню. Вони бюджетні в ціні, але не менш безпечні та екологічні.

Продукти для тварин,які потребують спеціального догляду, розроблені відповідно до потреб тварин. Спеціальні замовлення для виготовлення аксесуарів за індивідуальними розмірами виконуються швидко, якісно та з максимальним дотриманням особливих вимог тварин. Продукція «Frakishtak ™» допоможе покращити спільне життя господаря та улюбленця.

Наші контакти: +38(098)684-36-82, +38(099)222-57-54

www.frakishtak.com