Функціональні меблі для домашніх улюбленців

Функціональні меблі для домашніх улюбленців

Фірма

CatDog-Виробництво кігтеточок, лежаків і будиночків для домашніх улюбленців

CatDog-Виробництво кігтеточок, лежаків і будиночків для домашніх улюбленців
Телефон: +38(095)900-60-04
Email: info@catdog.com.ua
Web: www.catdog.com.ua
 Додано: 2023-11-01

Домашні улюбленці приносять нам радість та теплоту в будинок, а ще деякі неприємності в інтер’єрі. Виробник функціональних меблів для улюбленців Catdog виготовляє великий спектр лежанок, кігтеточок, ігрових комплексів тощо для хвостатих вихованців.

Основною ідеєю компанії є створення комфортного та практичного куточка для дозвілля та відпочинку котиків/песиків. Купити комплекс по лояльним цінам для котів оздоблений лежанкою, будиночком, кігтеточками та іграшкою, гамаком, поличками з модельними варіаціями. Розміри комплексу, добір та кількість елементів, величина лежанки та будиночка обираються відповідно до віку, активності кота, ваги та не забуваючи про його маленькі пристрасті, важливим фактором під час вибору є розташування та розміри майбутнього місця для встановлення комплексу.

Телефон: +38(095)900-60-04

Цікаві моделі кігтеточок для продажу пропонуємо у варіаціях: пуфів та стовпчиків, ярусів та в складі комплексу, а також по доступним цінам горизонтальні у вигляді килимків. Вибір у розмаїтті вертикальних кігтеточок полегшує каталог https://www.catdog.com.ua/shop/, де представлені елементи з кріпленнями до стіни або компактні самостійно розташовані. Універсальні різновиди (вигляд стовпчика чи конуса) виставлені за більш доступними цінами, а багатоярусні комплекси в дорожчих та також реальних для придбання цінах.

Ще модифікаціями кігтеточок є кутові та настінні. Вони доставляються по Україні та за межі, легко збираються, виготовляються за індивідуальним замовленням, щоб чітко відповідати вимогам інтер’єру та розмірам, що впливає й на формування ціни. Система таємних кріплень дозволяє таємно та міцно встановити кігтеточку й самому замовнику. Кігтеточки від Catdog допоможуть зберегти вигляд ваших меблів та цілісність диванів, кутів стін охайними в першочерговому вигляді.

Наші хатні улюбленці також як і господарі полюбляють повалятися на м’яких, зручних лежанках, так схожих на улюблене місце на кріслі чи дивані. Купити прямокутні лежаки з бортиками або круглі лежаночки – пончики в інтернет-магазині для хвостатого члена родини. За невелику ціну отримаєте затишне та стильне улюблене місце із надміцного велюру, колір та текстуру якого можна обрати на сайті або уточнити у менеджера. Котикам чи невеликим песикам буде неймовірно зручно, що порадує власників не тільки вдячними поглядами вихованця, а й гармонійним виглядом в зовнішньому вигляді лежаночки у відведеному місці.

Невід’ємним атрибутом кухні кожного будинку де живуть тварини є миска для котів та собак. Пропонуємо звернути увагу на стильні миски подвійні чи потрійні, що стильно виглядають на дерев’яній підставці. Підставки по цінам магазину Catdog підійдуть котикам та собакам, виконані в декількох кольорових варіантах з можливим підкресленням текстури дерева. Миски на підставці не займуть багато місця, разом з тим акуратно займуть відповідне місце, допоможуть підтримати порядок у спеціально відведеному для годування улюбленців куточку.

Створення виробів вручну та власне виробництво без посередників, наявність та облаштованість майстерні дозволяє виконувати реставраційні роботи по відновленню продукції Catdog: перетяжка поверхонь на комплексах, пуфів, лежанок. Catdog радо дбає про дрібниці заради спокою та радості господаря та комфорту хвостатих улюбленців, які в свою чергу теплом та радістю спілкування.