Гофрокартон-нове життя вторинної сировини

Гофрокартон-нове життя вторинної сировини

Фірма

ВАСІЛІСК, ПП

ВАСІЛІСК, ПП
Телефон: (044) 383-69-37, (094) 823-02-55, (050) 310-89-72, (099) 524-25-85
Email: pak_2006@ukr.net, mr.akruglov@gmail.com
Web: vpak.com.ua
 Додано: 2023-11-01

Картонна упаковка займає вагоме місце в багатьох сферах від побуту до промисловості. ПП «Васіліск» виконує повний цикл виготовлення гофрокартону, який закінчується створенням різноманітного картонного пакування включаючи супутні поліграфічні послуги.

Асортимент виробів постійно розширюється завдяки освоєнню нових технологій та застосування вдосконалених методів виробництва. Купити подарункову упаковку, пакувальну, для сортування тощо разом з інструкцією до конструкції в Києві можна, замовивши в інтернет-магазині «Васіліск», або за номером телефону +38(050)310-89-72, +38(099)524-25-85

Подарункові упаковки відповідних конструкцій придбати призначені для перенесення/перевезення оздоблені графічним друком ОФСЕТ чи флексо можна після опрацювання замовлення де обов’язковим є вказання параметрів. Тобто замовити упаковку власне під визначену продукцію, врахувавши тип та колір картону по ціні відповідно до розрахунків. Замовити виготовлення тари під алкоголь по зручній ціні у варіаціях зразки якої можна переглянути на https://vpak.com.ua/ й визначитись з критеріями та зовнішнім виглядом.

Виготовлення конструкцій з гофрокартону, як універсального матеріалу, користується своїми перевагами. Така упаковка досить доступна в ціні, тому й на продукцію запаковану в середину, впливає мінімально. Розподілювач купити як конструкцію №0933 за індивідуальним замовленням, він ідеально захистить крихкі вироби протягом будь-якого транспортування.

Купити лоток перфорований з доставленням по регіонам в необхідних кількостях, відкритий або частково закритий. Такі лотки легко збираються та зручні для транспортування найрозповсюдженішої харчової продукції. Вони вирізняються міцністю та достатньою жорсткістю, що зберігає ламкі вироби від можливих пошкоджень, тим часом займаючи компактно місце у вантажівці. Легка тара зручна для встановлення одна на одну, що дозволяє економити паливо при перевезенні.

Мікрогофрокартон купити для зберігання чи перевезення продуктів харчування, виробів медичних та метизних, іграшок та косметики, посуду та декору, інших. ПП «Васіліск» оформить під замовлення упаковки логотипами та надписами, що яскраво привертатимуть увагу до коробок й запам’ятовуватимуться, створюючи додаткову рекламу замовнику. Замовити мікрогофрокартонні коробки під піцу всіх розмірів, конструкції під баночне пакування, кондитерські солодкі вироби та пухкі хлібовироби, зручно запакувати їжу порційно в подорож або інші продукти, які необхідно компактно скласти в надійну тару.

Сортування сміття – найбільша проблема, що займає не тільки Україну, а й весь світ. Все більше розуміємо потребу сортування, ми подбали про зручність цієї процедури, для чого достатньо купити контейнер для збору відходів паперу, пластику, скла. Компактний контейнер виробництва ПП «Васіліск» вигідно встановити в офісі, промислових приміщеннях, складських та навіть вдома. Контейнер 700х350х350 мм успішно застовується для збору речей, що можуть використовуватись у вторинній переробці, власне як і якісний гофро та мікрокартон з якого і виготовляється продукція компанії.