На що звернути увагу вибираючи котячий наповнювач

На що звернути увагу вибираючи котячий наповнювач

Фірма

Пан Кот, корми та наповнювачі для тварин

Пан Кот, корми та наповнювачі для тварин
Телефон: +38(067)672-09-82
Email: uliana.gorb@gmail.com
 Додано: 2023-05-08

Завести домашнього улюбленця справа не хитра, а от зробити так, щоб ваше життя було таким же комфортним і звичним вже складніше. Окрім того, що треба годувати, доглядати, ще й прибирати. Саме тому на допомогу прийде гуртовий постачальник кормів та наповнювачів «Пан кот».

На ринку наповнювачів для котячих туалетів є достатній вибір, а тому можна легко загубитися, тож як розібратися у перевагах і зробити вірний вибір.

Львівська гуртівня пропонує найпопулярніші види наповнювачів:
- Кукурудзяний Корнеліус;
- Деревний "Мій Любимчик";
- Бентонітовий "Мурка".

Кожний з яких загалом працює однаково, вбираючи вологу, запах та все, що має потрапити до туалету. Але деякі відмінності є і саме вони допоможуть визначитись, який же наповнювач вподобає ваша киця чи інша тваринка. Наразі наповнювач для котячих туалетів розширив рамки використання, його успішно застосовують для гризунів, пташок та інших вихованців.
Наповнювач кукурудзяний "Cornelius" 7 літрів купити у великих обсягах за номером +380676720982 Уляна за ціною від польського виробника, він відмінно збирається до купки в процесі використання. Це природний матеріал з можливими ароматичними добавками для більшої прихильності пухнастиків, гранулюється з кукурудзяних початків та зерна без додавання хімії чи інших шкідливих для життя речовин. Відмінно користуються ним довгошерсті тваринки. Його природний колір та запах здебільшого приходиться до вподоби хвостатим. Дуже зручно використовувати саме цей корм з тваринками саме приміщеннях. Прибирання його решток полегшене завдяки природній текстурі наповнювача, використані грудочки можна утилізувати каналізацією.

Деревний наповнювач української марки "Мій Любимчик" купити гуртом за посиланням e-mail: uliana.gorb@gmail.com, має не менш високі показники абсорбції. Завдяки природі матеріалу з якого виготовляється (тирса пресована або перероблена) не викликає алергічних чи інших реакцій у тварин. Сам наповнювач можна використовувати також не тільки за основним призначенням, а й у вигляді підстилки для гризунів, черепах, усуваючи неприємні запахи життєдіяльності.

Довгошерсті красунчики віддають перевагу саме деревному наповнювачу за ціною виробника, копирсання в ньому по ритуалу залишає шорстку чистою, не розносячи його по всьому помешканню. Єдиною вадою цього виду наповнювачів є необхідність його досить частої зміни, приблизно раз на 3 дні, тоді як інші наповнювачі змінюють десь раз в тиждень.
Лінійка бентонітових наповнювачів "Мурка" від виробника представлений, як і попередні, у трьох розмірах фракцій: дрібний, середній, крупний. Цей наповнювач виготовляється з природного екоматеріалу - бентонітової глини українського виробництва. Цей вид наповнювача рекомендованим для привчання кошенят до лотка, дрібнофракційний наповнювач з бентоніту підійде найкраще. Гуртова закупівля цього виду наповнювачів робить його ще більш економічно привабливим. Висока можливість вбирати вологу підходить для всіх типів котиків, але улюбленцям з проблемами дихальних шляхів краще утриматись від застосування цих наповнювачів. Легке запилення можливе при активній діяльності котиків в лотку з бентонітом. Також варто не забувати, що не дивлячись на свою природність в каналізацію не дозволяється утилізовувати бентонітові відпрацьовані грудки. Але необхідність зміни наповнювача раз на цілий тиждень приємна характеристика.

Який би ви наповнювач не обрали за допомогою постачальника «Пан Кот», сподіваємось зважите на його переваги і улюбленець буде задоволеним, а житло буде завжди радувати свіжістю та чистотою, яку зможе порушити тільки бешкетник своїми життєрадісними витівками.