Оперативний ремонт гідропомпи

Оперативний ремонт гідропомпи

Фірма


 Додано: 2020-03-10

Запорукою роботи будь-якої техніки вважається якісний і швидкий ремонт гідроагрегатів. Своєчасні й кваліфіковані ремонтні роботи допоможуть уникнути чималих фінансових витрат. А виявити неполадки допоможе професійна діагностика гідравлічних систем, після якої вже здійснюється ремонт гідровузлів різної складності.

Це може бути:

  • ремонт середньої складності;
  • капітальні ремонтні роботи;
  • планові роботи.

Конструкція помпи є непростою механічною системою, яка приводиться в дію за допомогою енергії від двигуна. Корпус і внутрішні елементи виготовлені з міцних матеріалів, які розраховані на тривалу експлуатацію.

Ознаки некоректної роботи гідравлічної помпи: низький тиск, збій роботи устаткування, невластиві звуки й вібрації, перегрів вузла або системи, а також просочування робочої рідини й забруднення або зношення гідросистем.

Ремонт техніки включає такі роботи, як:

  • діагностика гідроагрегату;
  • відновлення окремих деталей гідровузлів;
  • випробування конструкції в декількох режимах;
  • первинна і повторна настройка параметрів.

Основний перелік робіт при ремонті гідропомпи і гідромоторів

До основного переліку робіт гідропомпи відноситься розбирання, дефектація та заміна блоку циліндрів, шліфування і ремонт штоків, підшипників, а також заміна сальників і ущільнень.

Побутовий ремонт гідравліки

Ремонт гідропомпи — це потрібна послуга серед багатьох підприємств, виробничих компаній і будівельних організацій. Помпа застосовується у всіх гідросистемах, і часто виходить з ладу через неправильну експлуатацію, порушення норм навантаження, а також при відсутності належного догляду.

Гідравлічні помпи ефективні в умовах високого тиску в різних гідросистемах. Робоча рідина переміщається з області всмоктування в область нагнітання. Між ізольованими камерами немає прямого з'єднання, тому основний принцип агрегату полягає у витісненні рідини.

Щоб уникнути передчасного зношення помп, необхідно після покупки ознайомитися з технічною інструкцією моделі та дотримуватися всіх правил установки й експлуатації. У разі якщо були виявлені несправності, потрібно повністю зупинити роботу до їх повного усунення. Також потрібно вчасно міняти зношені деталі, а всі технічні роботи проводити в спеціальних центрах у хороших фахівців.