Переваги привчання кошенят з бентонітового наповнювача для туалету

Переваги привчання кошенят з бентонітового наповнювача для туалету

Фірма

ТОВ

ТОВ "КетБент", котячі наповнювачі
Телефон: 0 800 308 770
Email: info@catbent.com.ua
Web: catbent.com.ua
 Додано: 2023-05-08

Всі створіння люблять ласку та комфорт, особливо класно вміють цим користуватися домашні котики. Здається вони створені для розміреного затишку. Господарі своєю чергою з маніакальною навіженістю намагаються створити додатково всі умови, купуючи: кігтеточку, будиночки та переноски, подушки та інші місця відпочинку для улюбленця, створюючи цілі інтер’єрні ансамблі для розваг пухнастиків. Не забувають господарі захистити своє помешкання від грайливих наслідків у вигляді подертих стін, пошарпаних диванів й крісел та інших предметів.

Одним з необхідних предметів, й захисту в тому числі є туалет для котиків. Цивілізація створила багато видів наповнювачів для туалетів, що підійдуть для лотків, але екологічні все ж в приміщенні використовувати набагато краще як для тварин, так і для самих мешканців. Бентонітові гранули, як еко наповнювач, придбати у виробника ТОВ «КетБент» по бюджетній ціні в порівнянні з іншими наповнювачами цього типу представляється доцільнішим. Наповнювач сортується відповідно величині фракцій, а розділення гранул дозволяється створити завдяки кар’єрному видобутку. Саме черкаський кар’єр та сучасне обладнання забезпечує подрібнення, розмір якого підходить для котів різного віку та габаритів.

Кошенятам зручніше користуватися туалетом з найдрібнішої фракції, щоб великі шматочки не пошкодили лапки, коли вони в лоточку гребуться. Раціонально купити наповнювач https://www.catbent.com.ua/ гуртом в біг-бегах обсягами від 1 тони. Наповнювач має великий попит за кордоном та в Україні, купити «Тігра» та наповнювач «Стефан» можна трьох розмірів: дрібний, стандарт та крупний.

Основними характеристиками вітчизняних наповнювачів «Стефан», «Тигра» є висока поглинальна здатність та відсутність пилу. Еко мінерал бентоніт, що вироблений з глини, при додатковій обробці збільшує свої вбираючі властивості. Найкращими якостями володіє Бентонітовий наповнювач Стефан  з ароматом лаванди. Наповнювач від ТОВ «КетБент» використовує свої переваги – швидке вбирання вологи, що дозволяє залишати котячий туалет чистим і охайним. Це саме стосується і лапок вихованця, які після важливих справ теж залишаються сухими завдяки високій природній абсорбції гранул.

Ще одною перевагою наповнювача «Тігра» купити за ціною українського виробника - його здатність вбирати неприємний запах, тому при умові періодичного очищення лотка запаху в приміщенні не відчуватиметься. Система дії в роботі бентонітового наповнювача ідентична всім інакшим: наповнювач при зволоженні збирається грудочками, які дуже зручно відповідною лопаткою з прорізами відібрати від невикористаного, очищуючи туалет. Далі в міру використання наповнювача рекомендуємо поповнювати рівень.

Затяті кошатники рекомендують привчати кошенят до відвідин домашнього туалету починаючи саме з бентонітового наповнювача, адже кошенята позитивно реагують на його натуральність, що підсилює їх зв’язок з природою.

Можливість швидко вбирати запах і вологу дозволяє максимально зменшити розмноження шкідливих бактерій, що добре особливо для кошенят, тому що малі створіння частіше використовують туалет ніж дорослі. Єдиним недоліком для власників каналізації є заборона видалення використаних грудочок через цю систему. А в іншому саме цей наповнювач найбільш природній та нешкідливий як для людей і тварин, так і для довкілля.