Підприємство «ЛБЮ-Тех» є офіційним представником провідних виробників електротехнічної продукції

Підприємство «ЛБЮ-Тех» є офіційним представником провідних виробників електротехнічної продукції

Фірма

ЛБЮ-ТЕХ, ТОВ - провідний постачальник електродвигунів

ЛБЮ-ТЕХ, ТОВ - провідний постачальник електродвигунів
Телефон: (044)537-29-92
Email: dvig@lbu.kiev.ua
Web: lbu.com.ua
 Додано: 2023-05-08

Лідер - постачальник українського електротехнічного обладнання вже понад 20 років ТОВ «ЛБЮ-Тех». Компанія пропонує якісне устаткування виробництва України, країн Євросоюзу, Росії, Нідерландів, Германії, Швейцарії, тощо. Асортимент продукції, що представляє наше підприємство, вбирає в себе електродвигуни, перетворювачі частот, низьковольтну техніку, керуюче устаткування, вироби з кремнійорганічної гуми, світильники світлодіодні та ще багато іншого.

Підприємство «ЛБЮ-Тех» є офіційним представником провідних виробників електротехнічної продукції, від так обслуговуємо замовлення будь-якого рівня складності. Додатковою і, часто, важливою послугою є безкоштовний технічний аудит, спрямований на розробку енергозберігаючих рішень. На основі розрахунків спеціалістів зробимо необхідний підбір енергоефективних електродвигунів, що допоможуть суттєво скоротити витрати на електроенергію.

Пропонуємо звернути увагу на низьковольтні двигуни АВВ. Вони завдяки своєму загальному призначенню підходять для застосування в багатьох сферах. Відносно доступні електродвигуни для використання виробниками безперервного обладнання. Споживчі обсяги виробництва досить значні, тому клієнти шукають якість та надійність, які забезпечать електродвигуни «ЛБЮ-Тех».

Асинхронні електродвигуни ВЕМЗ створені для ефективної роботи в різних кліматичних умовах.  Трифазні асинхронні електродвигуни знайшли поширення на різних промислових виробництвах. Особливостями модифікацій успішно користуються для приведення в дію ліфтів та холодильного обладнання, вібромашин, тощо. Оздоблені супутніми механізмами, застосовуються для магістральних електровозів. Для вирішення потреб виробництва можна використати спеціальні модифікації, які допоможуть обрати менеджери «ЛБЮ-Тех». Зацікавлять підприємців також можливості додаткового захисту від бризок, закриті вентильовані двигуни, чи то вибухонебезпечні. Відповідно до комплектації та мети використання змінюється конструкція електродвигуна. Ліцензованим дилером заводу «ВЕМЗ» в Україні є компанія «ЛБЮ-Тех».  Саме це дозволяє гарантувати високу якість електродвигунів, оформлюючи при купівлі ексклюзивні гарантійні зобов’язання на цю модельну ланку. Тривалість роботи та встановлення устаткування на вашому підприємстві, підготовка та введення в експлуатацію, обслуговування, все це та інші послуги вже багато років виконують наші спеціалісти.

Тісне партнерство «ЛБЮ-Тех» пов'язує з компанією з Нідерланд OMEC Motors NV. Серія електродвигунів ОМ удосконалена та показує кращі показники енергоефективності в порівнянні з минулою. Саме тому ми співпрацюємо тривалий час та пропонуємо такі двигуни своїм клієнтам. Вони допоможуть скоротити витрати електроенергії та покращити якість технологічних процесів на виробництві.

Особливу нішу в асортименті електродвигунів посідають низьковольтні для використання у вибухонебезпечних зонах. Важливою властивістю таких двигунів є спеціально розроблений вибухозахисний корпус для унеможливлення передачі загрози з середовища. Конструкція корпусу двигуна витримує будь-який тиск, точно розраховані зазори та форми з’єднувальних елементів, забезпечене необхідне охолодження та дроселювання. Робота з такими двигунами вимагає не тільки знань та досвіду спеціалістів, а і наявність необхідного набору інструментів. Працівники «ЛБЮ-Тех» забезпечать встановлення та сервісне обслуговування електродвигунів, запропонованих на сайті компанії. 

Низьковольтні електродвигуни для застосування у промисловості - це трьохфазні асинхронні електродвигуни з короткозамкнутим ротором замкненого типу, виготовлені відповідно до стандартів IEC та EN. Такі електродвигуни виготовлені із якісних матеріалів на сучасному обладнанні, перевірені та спрямовані на використання в умовах великих навантажень в різноманітних промислових галузях. Важливим завданням таких двигунів є показники енергоефективності при високій працездатності та тривалій експлуатації. Менеджери «ЛБЮ-Тех» з радістю допоможуть в такому розмаїтті видів електродвигунів обрати той, що підійде саме для вашої роботи. Гарантія, сервіс та інші послуги виконаємо в короткий термін, робота майстрів «ЛБЮ-Тех» зробить співпрацю комфортною та ефективною.