Професійний догляд за улюбленцями – це комфортно

Професійний догляд за улюбленцями – це комфортно

Фірма

ТМ Healthy Pet, виробник товарів для тварин

ТМ Healthy Pet, виробник товарів для тварин
Телефон: +38(066)040-04-08, +38(063)390-98-81
Email: trade@healthypet.org.ua
Web: healthypet.org.ua
 Додано: 2023-05-08

Домашні тварини вдома - це радість від спілкування, прояви любові й ласки, покращення настрою, дивовижні ситуації, незабутні емоції і на додачу до всього – колосальна відповідальність, турбота й піклування, фінансові витрати, можливо незручності. Тварини вимагають не менше уваги ніж інші живі створіння.

Надійний догляд, захист здоров’я улюбленців та інше об’єднує в собі продукція ТМ Healthy Pet, що виготовляє на сучасному українському обладнанні найкращі засоби захисту для тварин у Харкові з доставкою по всім регіонам. Пропонуємо послуги консультативного характеру та вироби для захисту від паразитів, повноцінне збалансоване харчування, смаколики та інші зоотовари (лікувальний догляд за шерстю, контрацептивні та заспокійливі засоби, вітаміни та смаколики, засоби для корекції поведінки).

Не залежно від виду вихованця, що мешкає, всі вони (котики, песики, крілики, черепашки, мишки тощо) користуються великою любов’ю та прив’язаністю. Зважаючи на високий інтелект, гризуни чи лапохвості, відмінно піддаються дресурі. Але дбайливість й догляд є головною передумовою для здорової та активної тваринки, тому купити якісний раціон, засоби гігієни та профілактичні засоби від українського виробника ТМ Healthy Pet в інтернет-магазині http://healthypet.org.ua/ для оптимального існування, що спрощує життя, фірма працює з доставленням у всі регіони та за кордон. Вільний доступ збалансованої здорової суміші з врахуванням смаків улюбленця, додаткові елементи харчування ретельно підберуть консультанти, врахують побажання та особливості виду тваринки. Завдяки раціональному харчуванню улюбленці виявляє активність та життєрадісність, а її зовнішній вигляд тішить око господаря.

Пропонуємо обрати суміш ТМ Healthy Pet на смак вихованця: багатокомпонентну або гранули пресовані. Обидва види харчування забезпечують безперебійну роботу травної системи та дбають про повноцінне харчування. Деякі види гризунів погано сприймають людські ласощі, а котам і собачкам взагалі заборонена людська їжа з приправами та іншими доданками, що може вплинути на розлади здоров’я та тривалість життя. Інформацію по дозуванню та нормам харчування слід ретельно перевіряти і дотримуватись рекомендацій, тоді тваринки будуть активні і рухливі. Наприклад ігуани мають отримувати достатньо корму особливо в молодому віці. Здоровий стан улюбленця впливає на можливість розмноження в умовах неволі, що важливо для екзотичних порід при оптимальному утриманні.

Багато господарів воліють вести активний спосіб життя, беручи маленьких хвостатих друзів разом із собою на прогулянку та в товариство, що може бути шкідливо для тварини, бо паразити загрожують ускладнити ваше життя. Саме тому український виробник ТМ Healthy Pet дбає про вихованців, пропонуючи за посиланням http://healthypet.org.ua/ спреї проти паразитів. Для здорового зовнішнього вигляду не менш важливим є вчасно використовувати інші протипаразитні товари ТМ Healthy Pe, що представлені по доступній ціні в магазині. Спрей допомагає блокуючи паразита, для деяких видів працює у вигляді липкої пастки, навіть одноразове використання забезпечує тривалий ефект. Суміш ТМ Healthy Pe дбайлива для шкіри улюбленця, антиалергенна, але нещадна для паразитів.

Купуйте виключно перевірені засоби захисту тварин від українського виробника ТМ Healthy Pet, даруючи життєрадісність та здоров’я вашому улюбленцю.