Профі ТЕНТ-реалізація виробів з ПВХ тканин та каркасно-тентові конструкції.

Профі ТЕНТ-реалізація виробів з ПВХ тканин та каркасно-тентові конструкції.

Фірма

Профі ТЕНТ

Профі ТЕНТ
Телефон: +38(067)982-45-83
Email: biznec.svet@gmail.com
 Додано: 2022-01-26

Одна з найбільших компаній країни «Профі ТЕНТ» вже понад десятиліття реалізує вироби з ПВХ тканин та каркасно-тентові конструкції, що використовуються для укриттів, захисту та з іншими цілями. ТМ «ProfiTent» виготовляє захисні тенти та тентову фурнітуру, ПВХ тканину, м’які вікна та брезентові штори, армовану тканину та плівку ПВХ. Для виробництва й оздоблення продукції використовуємо матеріали європейських виробників високої якості з металу чи оцинковані.

Купити тент для ангара в Борисполі для підприємницької діяльності або для застосування, як приклад, складської території. Часто такі приміщення використовують для зберігання продукції, техніки чи сировини. Дуже зручно отримати швидкоспоруджувану конструкцію за досить помірні фінансові вливання і короткий термін.

Тенти ПВХ власного та імпортного виробництва реалізуються гуртом чи в роздріб. Головною особливістю компанії «Профі ТЕНТ» є можливість виготовлення за індивідуальним замовленням тентів відповідних розмірів. Армована тканина з обраною щільністю ефективно захистить від снігу, дощу вантаж в кузові чи де інде. Такі тенти набувають все більшої популярності завдяки своїм характеристикам: міцності, вологостійкості, витривалості тощо.

Виготовляємо укриття у вигляді тенетів-накидок в Київській області з легких тканин ПВХ. Полегшені різнокольорові накидки виготовлені за індивідуальними розмірами та вимогами доставляються згідно з домовленістю. Швидкість обслуговування та терміни максимально короткі, в залежності від логістичного оператора. Периметр тентів зручно закріплюється за вподобанням замовника тросом або ременем, мотузкою та ін. Завдяки новітньому обладнанню швейцарської фірми Leister тенти вирізняються міцними характеристиками, навіть в місцях спайки.

«Профі ТЕНТ» реалізує захисні тенти Тарпаулін, що широко застосовуються в будівельній галузі, домашньому та сільському господарстві. Вони успішно захищають продукцію та матеріали від зовнішніх погодних проявів. Поліпропіленова основа оздоблена кільцями, що дозволяють натягувати її замість тимчасового даху, будівельних матеріалів, бетону тощо. Паро та гідро непроникні функції у поєднанні з легкістю та міцністю матеріалу роблять їх незамінними.

Фахівці компанії допоможуть обрати один з видів тентів, що виготовляються компанією: тенти на причіп, тенти на Газель, тенти на напівпричіп, тенти на самоскид, тенти на навантажувач, тенти на човен. Вироби можуть бути стандартні або із конструкційними особливостями. Менеджери допоможуть визначитися із товщиною та видом тканини, вибрати максимально зручну та надійну фурнітуру. Ми зробимо все, щоб замовники користувались нашими виробами довго та із задоволенням. Також виконуємо різноманітний друк реклами на тентах.

Виготовляємо накриття для басейну та тенти для навісу. Такі конструкції можуть бути виконані на металевому каркасі з покриттям з армованої тканини обраного кольору. Тенти допоможуть захистити територію або басейн від листя, снігу, сміття. Призначення тенту як для постійного використання, так і для тривалого накриття, ефективність та довговічність тканини не знижуються.

Наступна новинка активно набуває розповсюдження – це штори ПВХ для терас, автомийок, стрічкові завіси. Прозорість плівки дозволяє повноцінний огляд з одночасним захистом внутрішнього приміщення від непогоди, вологи або механічних пошкоджень. Високоякісна імпортна фурнітура та армована прозора плівка спрямовані до експлуатації виробів цілий рік з гарантійним строком використання понад 7 років.

Придбати багатоцільові мобільні розсувні шатри в Бориспільському районі, з можливістю доставлення по Україні, можна за ціною від виробника. Палатки для торгівлі та шатри виготовляються з каркасом, який легко збирається, а тент натягується, додатково комплектуючись цільними стінами, або роздільними. Тканину для конструкцій, її щільність та колір можна обрати, порадившись з менеджерами «Профі ТЕНТ».

Виготовляємо вироби з вогнетривкого брезенту: брезентові штори, брезент на вантажівку, інші. Ці вироби використовуються для робіт в екстремальних приміщеннях із зонами для зварювання, підвищеними температурами, роботами з металом. Ефективно захистять продукцію, яку перевозять вантажівки від вигоряння, пилу та інших впливів. Якісна брезентова тканина оздоблюється люверсами та імпортною фурнітурою, в залежності від потреб клієнта.

Оперативний підхід, креативне бачення та широкий вибір послуг, які надає компанія «Профі ТЕНТ» разом із якісними матеріалами та доступною ціновою політикою зроблять нашу співпрацю тривалою та приємною.