Ремонт гідравліки-якісне відновлення гідроциліндрів

Ремонт гідравліки-якісне відновлення гідроциліндрів

Фірма


 Додано: 2020-03-10

Гідроциліндр являє собою механізм, який застосовується в різних напрямках, що пов'язані з технікою. Це може бути станція технічного обслуговування або різні види спецтехніки, сортувальні та транспортувальні пристрої. Ремонт конструкції являє собою особливу послугу, яка має великий попит, оскільки такого роду обладнання піддається величезним навантаженням і зношуванню.

Ремонтні роботи потрібно довіряти виключно професіоналам, оскільки навіть найменша помилка може скоротити терміни експлуатації більшості деталей. До поширених несправностей можна віднести засміченість масла і деталей підшипника, підвищений тиск, тріщини або корозійні процеси, потрапляння води в систему, витік і багато іншого.

Визначити, чи потрібен ремонт гідроциліндрів можна за ознаками:

  • стрижень штока деформувався;
  • з'явилися пошкодження;
  • стрижень зносився;
  • металевий корпус здувся;
  • течія масла через ущільнення або металеві частини;
  • перегрівання циліндра;
  • зниження потужності агрегату;
  • удари або сторонній шум.

Виявивши будь-яку несправність, потрібно зупинити роботу до того моменту, поки не усунуться неполадки. В іншому випадку існує ризик зіпсувати робочий стан машини, а також під загрозою стає безпека людей і об'єктів. Виконувати роботи по ремонту слід тільки у хороших фахівців, які мають необхідні інструменти, досвід, знання і гарні відгуки.

Технічне завдання полягає в повному або частковому розбиранні агрегату, діагностиці матеріалів, промиванні деталей або заміні фільтрів, а також в заміні зношених частин на нові.

Ремонт гідроциліндрів — заміна ущільнень штока

Гідравлічну техніку застосовують у багатьох сферах життєвої діяльності й в виробничих процесах. Найчастіше машини піддаються експлуатації в сільському господарстві, будівництві та на промислових підприємствах. До переваг агрегатів можна віднести наявність автоматизації, надійність і міцність, якість і потужність, а також простоту і зрозумілість системи.

Техніка зношується і виходить з ладу, що може відбуватися в результаті неправильної експлуатації або при відсутності певного обслуговування, тому не слід нехтувати ремонтом гідравліки, щоб не сталася зупинка роботи на довгий період часу.

Сучасне технічне обслуговування гідравліки — це запорука якісної й безперебійної роботи кожного підприємства і будь-якого виробництва. Ремонт гідравлічних систем охоплює обслуговування механізмів окремо і всієї системи в одночасно.

Ремонт компонентів системи вважається невідійманою частиною робочих процесів. Адже навіть якщо до техніки ставитися дбайливо і дотримуватися всіх норм експлуатації, з часом вона все одно потребує якісної діагностики й заміни старих деталей на нові. А при вчасному виявленні проблеми, ремонт не вимагатиме великих матеріальних або тимчасових витрат.

Незапланована заміна запчастин відбувається в результаті відсутності необхідного і своєчасного технічного огляду, а також при порушенні допустимої вантажності техніки й норм експлуатації або підвищенні навантажень. Все це призводить до тривалого простою обладнання, саме тому робочі механізми мають потребу в систематичному техобслуговуванні.