Стильний вибір котиків та собак

Стильний вибір котиків та собак

Фірма

Style Pets, одяг та аксесуари для домашніх тварин

Style Pets, одяг та аксесуари для домашніх тварин
Телефон: +38(095)570-67-99, +38(073)570-67-99
Email: stylepetsoffice@gmail.com
Web: stylepets.com.ua
 Додано: 2023-11-01

Котики та песики в кожному другому будинку займають поважне місце повноцінного члена родини, з бажаннями яких рахуються, намагаючись придбати речі, що прикрасять життя вихованця. Компанія Style Pets створює зручний та стильний одяг, аксесуари та зручні переноски для менших друзів.

Телефон: +38(095)570-67-99, +38(073)570-67-99

Розпочавши конструювати та випробовувати моделі одягу власного дизайну як стильний елемент гардеробу, все ж таки прийшло розуміння про реальність потреби одягу та його елементів маленьким породам собак та котів. Комфортний одяг купити в залежності від сезону та потреби по доступній ціні зручно звернувшись до фахівців.

Використовуючи одяг як необхідність замовляйте в інтернет магазині https://stylepets.com.ua/uk верхній одяг для виходів на вулицю при некомфортній або низькій температурі. Саме в таких умовах стане у нагоді підбірка з теплим одягом. Наші фахівці суворо слідкують за вибором тканин, які мають відповідати необхідним характеристикам, щоб були міцні й витривалі, гіпоалергенні, комфортні та безпечні для тварин.
Теплий одяг з високоякісної тканини купити з доставленням у варіаціях для котів та собак. Будова тіла та різність потреб диктують свої умови, тому одяг для котів більш м’який з рукавчиками переважно виконаний з флісу. Враховуючи цілорічний вигул собак навіть маленьких порід, купити зимовий одяг від виробника Style Pets по лояльним цінам, необхідний для захисту від погодних неприємностей.

Яскраві моделі дизайнерських кофт без рукавів та з рукавом від надійного вітчизняного виробника купити з якісних матеріалів різноманітного забарвлення. Компанія виконує індивідуальні замовлення відповідно вимог та особливостей будови тіла, або спеціальних потреб улюбленця. Рухливим вихованцям сподобаються запропоновані в магазині модельки боді від класичних нюдових до актуальних патріотичних, військових кольорів. Замовити доставлення по Україні утеплених чи звичайних боді зручно на сайті Style Pets, або через менеджерів компанії.

Дбаючи про своїх хвостатих улюбленців ми насамперед дбаємо про свій стан поруч з ними, тому цікаві моделі оригінальних сукенок з рукавом та без в асортименті. Купити сукню як наряд для святкових та особливих подій стильним кішечкам чи собачкам за розміром, що відповідатиме стилю саме вашої красуні.

Аксесуари та інші дрібниці від Style Pets створюють завершений образ маленького друга. Шапки та кепки для кота й кішечки купити по цінам як для себе, вони допоможуть зігріти від холоду чи захистити у вітряну, вогку погоду, додаючи певного стилю, або акцентуючи увагу на яскравому елементі. Зверніть увагу на необхідність обрати шапку чи кепку відповідного розміру, щоб не створити незручностей котику.

Створення щоденного комфорту з мішками-лежанками для котів – не тільки зручно, приємно, але й естетично. Пропонуємо достатній вибір, щоб купити дім-нірку для котика, який органічно буде виглядати в інтер’єрі будинку, офісу чи іншого приміщення. Style Pets допоможе навіть с комфортним транспортуванням котиків та песиків в зручних сумках-переносках за переважною ціною купити в інтернет-магазині. Сумки-переноски швидко здатні трансформуватись в автокрісло для улюбленця, тоді водій завжди впевнено почуватиметься, не хвилюючись за безпеку маленького хвостатого друга. Моделі вирізняються своєю оригінальністю у виконанні, продуманістю та якістю.

Багато власників хатніх улюбленців із задоволенням дбають про них, створюючи додатковий комфорт, а команда Style Pets успішно реалізовує стильні та оригінальні, але такі потрібні проєкти, радуючи тварин та власників.