Сучасна надміцна поліпропіленова м’яка упаковка

Сучасна надміцна поліпропіленова м’яка упаковка

Фірма

Старком-Інтера

Старком-Інтера
Телефон: (097)756-72-81, (093)901-50-20, (063)177-91-45
Email: tov_intera@ukr.net
Web: starkom.com.ua/
 Додано: 2021-01-26

Сучасна надміцна поліпропіленова м’яка упаковка – це новітній вид універсальних мішків від ТОВ «Старком-Інтера». Головною фішкою виробництва є відмінні якості, які оцінять замовники різних галузей. З початку виробництва від 2012 року бегі набули попиту в хімічній, аграрній, харчовій, будівельній та інших промисловостях. Особливо зацікавить співпраця гуртових замовників. До уваги розмаїття бегів: на 1, 2 на 4 ручки, на 4 стропи, а також поліпропіленові мішки, поліетиленові вкладки та вкладки до на піввагона, є з чого вибрати ідеальний варіант. Сучасна упаковка, яку ми рекомендуємо, призначена не тільки для транспортування, вона повноцінно використовується і як тара для зберігання сипких та рідких продуктів, матеріалів, тощо.

Найбільшого розповсюдження набули біг беги на 1, 2 або 4 ручки. Вони вирізняються своєю м’якістю і поруч з тим надійністю та витривалістю. Цей різновид мішка є максимально еластичним, що ніяк не впливає на зниження вантажомісткості. Бег може витримувати вантажі до двох тон. Унікальність мішка в його здатності підвищувати зручність процесів вантаження продукції для транспортування. Клієнти можуть бути абсолютно впевнені у цілісності продукції, яку перевозять в рідкому, сипкому та твердому станах. За потребою замовника, можливе додавання до оболонки бега стабілізовану капронову нитку, це підвищує зносостійкість в рази. Економічність мішків – важливий аргумент, особливо для тривалих перевезень, можна зменшити витрати на вагу тари і бути впевненим в цілісності продукції, яку не пошкодить вітер та не намочить дощ.  Окремо пропонуємо додаткові елементи конструкції бега: вкладка, кришка, фартух, нижній люк, додаткові ручки або стропи. Комфорт та естетика важливі атрибути, присутні при пошитті кожного біг бега.

Поліпропіленовий мішок – практична упаковка для будь-якого виробництва і навіть для домашнього господарства. Зручно та фінансово вигідно, придбавши мішки в ТОВ «Старком-Інтера»,  перевозити чи зберігати будь-який вантаж. Компанія вже тривалий час професійно працює над якісним та швидким виготовленням мішків. Такі замовлення виконуються в над короткий термін. Класичні білі мішки ідеальні для зберігання овочів та інших харчових продуктів. Широко застосовуються в сільському та присадибному господарствах. Рівень міцності дозволяє витримувати навіть механічні пошкодження, багаторазове тривале використання, тому що виготовлені з матеріалу, який не зношується. Тканина стійка до хімічних речовин: фарб, клею, розчинників. Завдяки антикорозійним якостям можна зберігати нафто продукцію. Вони не замерзають до -700 С, стійкі до інфрачервоного випромінювання. Вага мішків практично непомітна, що досить важливо для логістики.

Досить поширені у використанні є вкладки в на піввагон. Зручність упаковки особливо оцінять виробники сипкої продукції. Вкладка ТОВ «Старком-Інтера», що закріплюється в закритий вагон або в напіввагон рухомого складу, надійно захистить продукцію від атмосферних коливань середовища та інших агресивних проявів. Такий варіант пакування сподобається не тільки високою якістю та доступністю, але і завдяки можливості уникати прямого контакту товару зі стінками самого вагона. В такому випадку продукція не брудниться та не ризикує і ввібрати корозійний пил. А цілісність бегів зберігається протягом всього процесу перевезення від навантаження з місця виробництва до місця прибуття.

Не можемо оминути допоміжні комплектуючі – поліетиленові вкладки для біг-бегів. Використання вкладки в бег - максимальна гарантія додаткового захисту, вони виготовляються з поліетилену високого тиску, але на вимогу можливо і з поліетилену низького тиску. Запобігання контакту з вологою та витік рідких продуктів – є найбільш розповсюдженими завданнями. Вкладки герметичні та можуть безпечно контактувати з харчовими продуктами. Для хімічної, сільськогосподарської та інших галузей пропонуємо беги з технічними вкладками, які за показниками якості вони не поступаються харчовим. Особливі вимоги висуваються під час транспортування товарів з високим термічним навантаженням, для цього  спеціалісти ТОВ «Старком-Інтера» рекомендують термостійку поліетиленову вкладку, яка витримує до 200 градусів Цельсія. Асортимент продукції постійно оновлюється і розширюється, прогрес ринку потреб не стоїть на місці, тому ми працюємо, щоб задовольнити вимоги наших партнерів. Цінуємо тісну та тривалу співпрацю, розширюємо коло постійних клієнтів. Чекаємо і на Вас!