Устаткування для ефективного зерноочищення

Устаткування для ефективного зерноочищення

Фірма

Будмонтаж Агросервіс, ТОВ (Бридун В.Р., ПП)

Будмонтаж Агросервіс, ТОВ (Бридун В.Р., ПП)
Телефон: +38(096)982-56-46
Email: vitaliy.bridun@ukr.net
Web: budagro.in.ua
 Додано: 2023-07-21

Невіддільна частина сільськогосподарського процесу виробництва зерна – ефективне очищення для споживання, продажу та збереження. Компанія «Будагромонтажсервіс» забезпечить агропідприємства зерноочисними комплексами та повним спектром супутніх послуг.

Будівництво зерноочисних комплексів по доступній ціні при замовленні або наявності устаткування типу ЗАВ на базі зерноочисних машин різних типів. Фахівці виконають будівельні роботи для створення продуктивного та високорентабельного комплексу з можливістю працювати з високими показниками якісного очищення зерна на вітчизняному устаткуванні типу ЛУЧ ЗСО-75, 100, 150, 200, КБС, БХС, БЦС. Виконаємо роботи по реставрації та обслуговуванню вже наявного зерноочисного обладнання, будуємо з нуля комплекси на базі імпортних зерноочисних машин, а також виконуємо пусконалагоджувальні операції. Спеціалісти компанії мають досвід відновлювальних робіт із заміни обладнання повністю або необхідної частини елементів устаткування; виконання реконструкційних робіт завальних ям, їх виготовлення та монтаж. Замовити на https://budagro.in.ua ремонт та встановлення комплексів зерноочисних без зняття устаткування.

Компанія проводить різноманітні будівельні та монтажні операції всіх типів обладнання, що необхідні для процесу зерноочищення: виконуємо залиття фундаментів під стальні бункери-охолоджувачі, монтаж бункерів (ЗАВ, КЗС), спусків, сходів. Підвищити логістику та зручність під’їзду до бункерів можна замовивши у нас за ціною виробника платформи для бункерів, що забезпечують комфортабельність вивантаження.

Купити зерноочисне обладнання по цінах виробника – супутні вироби для монтажу та експлуатації зерноочисних комплексів: ввід ординарний, засувка ручна, сектор поворотний, клапан перекидний, зернопровід, фланци тощо. «Будагромонтажсервіс» поставить зерноочисне обладнання нове – зерноочисні машини БЦС-50, ОВС-25 або після капітального ремонту з гарантіями та обслуговуванням (БЦС-25).

Безперервну роботу очищувального процесу забезпечать норії (НК-25, НК-50, НК-100), що їх можна купити та встановити спеціалістами житомирської компанії, запчастини типу зірочок, шківів, стрічки конвеєрні, гальмівні пристрої, деталі та механізми шибера, вали, блоки анкерні, ковші норійні та багато інших запчастин до БЦС25, 50,100. Також в наявності вибір полотен решітних повздовжних - Петкус, круглих, прямокутних ОВС. Замовляйте оперативне гарантійне встановлення спеціалістами компанії деталей та подальше обслуговування за лояльними цінами.

Телефон: +38(096)982-56-46
Факс: +38(067)936-21-74
Email: vitaliy.bridun@ukr.net
Веб сайт: budagro.in.ua