Міжнародна будівельно-інтер'єрна виставка «Білоруський будинок» 31.10-02.11.2019 р.

 Міжнародна будівельно-інтер'єрна виставка «Білоруський будинок» 31.10-02.11.2019 р.

Фірма


 Додано: 2019-07-30
 Дата початку 2019-10-31 - 2019-11-02

Що можна побачити на виставці?
Сотні інновацій зі сфери будівництва, архітектури, ремонту, інтер'єру та благоустрою будинків, новинки в сфері оздоблювальних матеріалів. За традицією в центрі Мінська свої експозиції розгорнуто компанії будівельного сектора: виробники і постачальники будівельних і оздоблювальних матеріалів, студії архітектури, інтер'єру та дизайну, проектні бюро. Під куполом Футбольного манежу представники Білорусі, Росії, України, Чехії та інших країн поділяться своїми досягненнями і секретами в сфері будівництва та ремонту. «Білоруський будинок» - це професійний майданчик для взаємодії фахівців з партнерами, замовниками і кінцевими споживачами.

Насичена програма
В рамках виставки буде організована насичена ділова програма: пройдуть конференції, тематичні семінари, круглі столи, презентації сучасних проектів і програм. Різні майстер-класи на практиці продемонструють використання нових будматеріалів та інструментів. Не обійдеться і без приємних сюрпризів - для відвідувачів експоненти готують акції, розіграші та призи.

Кому буде корисна виставка?
Для представників бізнесу участь у виставці «Білоруський будинок» - це найкраща можливість заявити ринку про себе, представити свої продукти і послуги широкої цільової аудиторії, збільшити обсяги та географію продажів, сформувати нові бізнес-контакти, залучити інвестиції та укласти вигідні контракти. У кожного учасника є унікальний шанс знайти нових ділових партнерів і клієнтів для подальшої ефективної роботи.

Для відвідувачів виставка «Білоруський будинок» - це унікальна можливість ознайомитися з сучасними будівельними та оздоблювальними матеріалами, отримати на місці консультації та вигідні пропозиції від досвідчених фахівців в галузі будівництва, ремонту, дизайну та благоустрою. Осінній період проведення приурочений до активної підготовки до нового етапу будівельного сезону, початок масових внутрішніх ремонтно-оздоблювальних робіт, монтажу інженерних комунікацій. «Білоруський будинок» - це створення сучасного, комфортного, функціонального і красивого житлового простору.

Основні тематики:
 - Архітектура. Проектування. Будівництво
 - Будівельні та оздоблювальні матеріали
 - Предмети інтер'єру. Дизайн. Елементи декору. кування
 - Фасад. Покрівля. ізоляція
 - Протипожежне обладнання. Вогнебіозахист
 - Дерев'яне домобудівництво: каркасне, фахверкове, ручна рубка, СИП-панелі, брус
 - Вікна. Двері. Ворота. ролети
 - Підлоги. Стелі. сходи
 - Опалення. Печі. каміни
 - Інструмент. будівельна хімія
 - Системи відеоспостереження, «Розумний будинок»

Не пропустіть можливість знайти ділових партнерів, придбати кращі товари для будівництва, ремонту, благоустрою та отримати консультації професіоналів!

Чекаємо вас з 31 жовтня по 2 листопада в Футбольному манежі за адресою:
м.Мінськ, пр. Переможців 20/2!
Організатор - компанія «ЕкспоСістемс»:
+375 (17) 342 20 50
+375 (29) 625 71 25
info@exposystems.by
www.belarusdom.by