Агромир-Волинь, ТОВ; АT ( ДЗПЦ ) Даугавпілський з-д приводних ланцюгів DITTON

Агромир-Волинь, ТОВ; АT ( ДЗПЦ ) Даугавпілський з-д приводних ланцюгів DITTON

Даугавпілський завод приводных ланцюгів заснований в 1949 році і є одним із старих виробників приводных ланцюгів в Європі і Азії. В даний…

Телефон: (03352) 9-44-99, (097) 866-82-24
Email: agromur-volun@mail.ru
Веб сайт: www.dpr.lv
Адреса: 45022, Волинська обл., Ковельський р-н, с. Доротище, вул. Лесі Українки, 49
Даугавпілський завод приводных ланцюгів заснований в 1949 році і є одним із старих виробників приводных ланцюгів в Європі і Азії.
В даний час - акціонерне суспільство «Завод приводных ланцюгів DITTON», яке здійснює свою діяльність в області виробництва роликових, втулкових, пластинчастих і інших приводных ланцюгів. Має «дочірнє» підприємство в Германії - фірма METEOR Kettenfabrik GMBH.
Акціонерне суспільство «Завод приводных ланцюгів DITTON» виробляє приводные ланцюги кроків від 9.525 до 31.75 по стандартах ISO, ASA, ГОСТ (стандарти Європи, Америки, Росії), а також за технічними умовами. Пріводниє ланцюги, що випускаються, використовуються в автомобілебудуванні, силових трансмісіях, конвеєрах, пакувальному устаткуванні, в авто- і електронавантажувачах, сільськогосподарській техніці, в різних автоматизованих системах і другом спеціальному устаткуванні (ліфти, підйомники і ін.)
Разом з основною діяльністю (виробництво приводных ланцюгів), акціонерне суспільство має можливість проектувати і виготовляти штампи, прессформы і деталі різного найменування з пластмас. У складі акціонерного суспільства є станкоинструментальное виробництво, оснащене спеціальним і універсальним устаткуванням.
Акціонерне суспільство застосовує систему менеджменту якості відповідно до EN ISO 9001:2008 в наступної зони дії: проектування, виробництво і реалізація моторних, приводных і транспортерних ланцюгів (роликових, втулкових, пластинчастих).
Є акредитована лабораторія по випробуванню приводных ланцюгів.
Акціонерне суспільство застосовує систему менеджменту якості відповідно до ISO/TS 16949:2009 в області: проектування і виробництво моторних ланцюгів.
Акціонерне суспільство має акредитовану лабораторію контролю викидів в довкілля і контролю виробничого середовища відповідно до LVS EN ISO/IES 17025:2005. Система менеджменту довкілля відповідає директивам ЄС (96/61 ЄС).
Акціонерне суспільство «Завод приводных ланцюгів DITTON» означає якість, необхідне споживачеві, яке досягається шляхом постійного вдосконалення системи менеджменту якості, високої кваліфікації персоналу, оптимальних термінів виготовлення продукції, конкурентоздатних цін.

Даугавпілський завод приводних ланцюгів заснований в 1949 році і є одним зі старійших виробників приводних ланцюгів в Європі та Азії.
Наразі - акціонерне товариство «Завод приводних ланцюгів DITTON», яке здійснює свою діяльність в галузі виробництва роликових, втулкових, пластинчастих та інших приводных ланцюгів. Має «дочірнє» підприємство в Німеччині - фірма METEOR Kettenfabrik GMBH.
Акціонерне товариство «Завод приводних ланцюгів DITTON» виготовляє приводні ланцюги кроків від 9.525 до 31.75 по стандартах ISO, ASA, ГОСТ (стандарти Європи, Америки, Росії), а також за технічними умовами. Приводні ланцюги, що випускаються, використовуються в автомобілебудуванні, силових трансмісіях, конвеєрах, пакувальному обладнанні, в авто- і електронавантажувачах, сільськогосподарській техніці, в різних автоматизованих системах та іншому спеціалізованому обладнанні (ліфти, підйомники тощо).
Разом з основною діяльністю (виробництво приводних ланцюгів), акціонерне суспільство має можливість проектувати і виготовляти штампи, пресформи і деталі різного найменування з пластмаси. У складі акціонерного суспільства є верстатоінструментальне виробництво, оснащене спеціальним та універсальним обладнанням.
Акціонерне товариство застосовує систему менеджменту якості відповідно до EN ISO 9001:2008 в наступних зонах дії: проектування, виробництво і реалізація моторних, приводних і транспортерних ланцюгів (роликових, втулкових, пластинчастих).
Є акредитована лабораторія з випробування приводних ланцюгів.
Акціонерне товариство застосовує систему менеджменту якості відповідно до ISO/TS 16949:2009 в галузі: проектування і виробництво моторних ланцюгів.
Акціонерне суспільство має акредитовану лабораторію контролю викидів в довкілля і контролю виробничого середовища відповідно до LVS EN ISO/IES 17025:2005. Система менеджменту довкілля відповідає директивам ЄС (96/61 ЄС).
Акціонерне товариство «Завод приводних ланцюгів DITTON» означає якість, необхідне споживачеві, яке досягається шляхом постійного вдосконалення системи менеджменту якості, високої кваліфікації персоналу, оптимальних термінів виготовлення продукції, конкурентоздатних цін.