АРТ, ПП

АРТ, ПП

ПП «Арт» було засновано в липні 1995 року і починало свою діяльність з реалізації побутових лінолеумів чеських виробників. З 1999 року…

Телефон: (0362) 27-21-43, (0362) 27-19-54, (067) 362-13-88
Email: art@artlino.com.ua
Веб сайт: www.artlino.com.ua
Адреса: 35312, Рівненська обл., м. Клевань, вул. Залізнична, 26

ПП «Арт» було засновано в липні 1995 року і починало свою діяльність з реалізації побутових лінолеумів чеських виробників. З 1999 року працює на ринку будівельних матеріалів України, як представник чеського заводу АТ «Fatra», який спеціалізується на виробництві виробів з ПВХ, зокрема комерційного та напівкомерційного лінолеумів під торговою маркою «Lino fatra». Комерційний лінолеум розроблений для створення відносно недорогих, довговічних покриттів для підлоги, які б не уступали традиційним підлогам по зносостійкості і зовнішньому вигляду. Спеціальні розробки дозволили отримати унікальні покриття, в тому числі протиковзання, із спеціальними електричними і акустичними властивостями.

ПП «Арт» - як ексклюзивний дистриб'ютор чеського «Lino fatra» проводить роботу по впровадженню виробів фірми на ринку та формує дилерську мережу на Україні. Торгівля ведеться через склад фірми в смт Клевань Рівненської області. Постачання продукції «Lino fatra» виконується завжди якісно і своєчасно, завдяки великому товарному запасу (10-15тис.м2)

На фірмі є спеціалісти, які нададуть кваліфіковані послуги щодо вкладання комерційного лінолеуму. Пропонується широкий асортимент кольорових рішень і можливість створення індивідуального дизайну шляхом комбінування кольорів.

ПП «Арт» має на продукцію «Lino fatra» міжнародний сертифікат ISO 9001, вся продукція сертифікована в системі «Укрсепро», а також її якість підтверджена гігієнічним та пожежним висновками.

Приватне підприємство «АРТ» на сьогодні є одним з найбільших гравців на ринку комерційних лінолеумі та покриттів з ПВХ. Багаторічний досвід роботи з партнерами дозволяє нам з впевненістю пропонувати наші матеріали і гарантувати вам їхній високій якісний рівень.

Ми працюємо над розширенням географії наших представників, щоб наші матеріали були, якомога ближче до споживача, і тому запрошує до співпраці бажаючих представляти матеріали виробника АТ «fatra» Чехія.

Гарантуючи високу якість пропонованої продукції, ПП «Арт» запрошує до співпраці архітекторів, проектні організації, будівельні фірми та торгові організації.