Астра, Компанія, ПП

Астра, Компанія, ПП

ПП "Компанія "Астра" виконує всі можливі послуги по технічному обслуговуванні ліфтів. Виконання безпечного й комфортного підіймання та…

Телефон: +38(067)675-60-49, +38(067)255-84-47
Факс: +38(032)262-01-29
Email: astralviv@gmail.com
Адреса: м. Львів, вул. Мисливська, 29

ПП "Компанія "Астра" виконує всі можливі послуги по технічному обслуговуванні ліфтів. Виконання безпечного й комфортного підіймання та опускання людей та вантажів в ліфтах забезпечується при стабільному, якісному виконанні встановлення та обслуговування всього комплексу. За технічний аспект обслуговування в компанії відповідає цілий ряд фахового персоналу з електромеханіків, працівників інженерно-технічних, фахівці сервісу тощо.

Купити ліфтово-підіймальне обладнання зі Львова на будь-які потреби та умови експлуатації за вибором замовника можна телефоном +38(067)675-60-49, тел./факсом (032)262-01-29 або поштою astralviv@gmail.com. ПП "Компанія "Астра" пропонує найширший вибір модифікацій ліфтів, тому замовник отримує можливість унікального підходу в технічних рішеннях, оптимізованих параметрах ліфтових систем, розширення додаткових опцій. Ми реалізуємо ескалатори по прийнятним цінам.

Розширений спектр послуг з технічного обслуговування ліфтів спеціалістами включає виконання монтажу та накладальних робіт, модернізації для покращення працездатності та ремонтні роботи за необхідності. Супутньо, забезпечуємо диспетчеризацію ліфтів, встановимо відеонагляд в ліфтах та систему доступу до них.

Замовити електровимірювальні роботи для технічного обслуговування ліфтів в "Компанія "Астра" по місту Львів та області. Проводимо періодичні, експертні та позачергові огляди технічні в ліфтах.

Купити львівські диспетчерські системи з встановленням та обслуговуванням для забезпечення комфорту та надійності переміщення. Така система дозволяє дистанційно контролювати стан, параметри, поламки, відхилення роботи ліфта.

"Компанія "Астра" допоможе організувати та покращити життєвий простір з якісною роботою ліфта.