Бруннталлер Агро, ТОВ

Бруннталлер Агро, ТОВ

Представництво чеського обладнання ТОВ «Бруннталлєр Агро» відкрито в Україні з 2009 року. Власне це виробництво сучасного…

Телефон: +38(063)264-64-87, (067)781-42-22
Email: office@brunnthaller.com.ua
Веб сайт: brunnthaller.com.ua
Адреса: Київська обл., м. Васильків, вул. Володимирська, 53

Представництво чеського обладнання ТОВ «Бруннталлєр Агро» відкрито в Україні з 2009 року. Власне це виробництво сучасного обладнання європейського рівня, що спеціалізується на реконструкціях та побудові тваринницьких комплексів.

Комплекси, обладнання та обслуговування можна купити у місті Васильків, Київської області скориставшись допомогою посилання www.brunnthaller.com.ua. Рекомендації фахівців надаємо у виборі необхідної продукції відповідно до обсягу фермерства та інші питання пов’язані з: приміщеннями для утримання й годівлі молодняку, створення корівників та свинарників, конеферм, реконструкція корівників у свинарники тощо.

Купити повний асортимент устаткування для свинарства за ціною виробника з європейською якістю, індивідуальними параметрами, можна - верстати для опоросу, вентиляційні системи, годівниці спрямовані на вигодовування свиноматок та поросят з рідким й сухим варіантами кормів, поїлки, килимки для обігріву, решітки та інші елементи оснащення.

Скориставшись нашими пропозиціями Ви отримуєте індивідуальний, компетентний підхід від утворення ферми до отримання високорезультативного приросту худоби, отримаєте інформацію в проєктувальному відділі та придбати устаткування, що спрямоване на обслуговування та утримання, годування для галузей конярства та скотарства, а на завершальній стадії ще й очищення навозу автоматичними засобами. Повний технічний опис та встановлення оснащення, послуги з відновлення й ремонту, консультативні та фінансові вирішуються надзвичайно швидко.

Співпраця з ТОВ «Бруннталлєр Агро» охоплює все можливе забезпечення від фінансово лабільних рішень, навчання роботі на устаткуванні, власне встановлення обладнання та повне складове забезпечення, до поточного обслуговування всіх елементів в цілому.