ЕксімПласт, ТОВ

ЕксімПласт, ТОВ

Компанія EXIMPLAST пропонує Вам постачання ПВХ матеріалів: - ПВХ гранули, - ПВХ композиції, - ПВХ смоли. Ми працюємо лише з імпортними і…

Телефон: (056) 790-00-71, (044) 221-57-85
Email: eximplast@cf2.com.ua
Веб сайт: www.cf2.com.ua
Адреса: Київська обл., смт. Ставище, вул. Радянська, 9

Компанія EXIMPLAST пропонує Вам постачання ПВХ матеріалів: - ПВХ гранули, - ПВХ композиції, - ПВХ смоли.

Ми працюємо лише з імпортними і якісними матеріалами. Полімерні матеріали гранули ПВХ мають необмежене застосування з причини ціннних властивостей і низької вартості. Вони мають велику механічну міцність, водостійкість, високу теплостійкість і стійкістю до низьких температур, хороші електроізоляційні властивості, мають гарний зовнішній вигляд, легко піддаються формуванню, переробляються у вироби екструзиційним методом і литвом під тиском.

ПРОПОНУЄМО широкий спектр ПВХ - пластикатів для медичної, взуттєвої, кабельної промисловості, а також для виготовлення пластикових віконних рам і стінних панелей, пластикової тари, трубок і шлангів різного призначення.

ПВХ композиції ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ по заявках і з урахуванням побажань замовника, все, що стосується кольору, розмірів, міри пластичності, прозорості і інших параметрів.

*Наші ціни, нижче за ціни вітчизняних виробників, умови постачання варіюються залежно від вимог Замовника.

Можлива оплата в гривнах через внутрішне постачання або в доларах, євро при імпорті безпосередньо на Замовника.

Збереження зовнішнього середовища, висока якість продукції і задоволення всіх вимог клієнта, - наші головні цілі для досягнення високого місця на ринку.

Виробнича гамма включає жорсткі і пластифіковані ПОЛІВІНІЛХЛОРИДНІ суміші у формі гранул і сухих сумішей. Наші матеріали відповідають жорстким міжнародним технічним стандартам і можуть бути зроблені відповідно до специфічних вимог Замовників.