ГОЛЛАНД ПЛАНТ УКРАЇНА, ДП

ГОЛЛАНД ПЛАНТ УКРАЇНА, ДП

ДП «Голланд Плант Україна» - плодорозсадник, який з 2004-го року успішно працює на Закарпатті. Продукція, яку виробляє…

Телефон: (050) 372-85-50, (050) 372-61-33, (050) 372-55-74, (050) 372-17-29
Факс: (0312) 45-02-09
Email: office@hopu.com.ua
Веб сайт: hopu.com.ua
Адреса: 89420, Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Тарнівці, вул. Концівська, 17

ДП «Голланд Плант Україна» - плодорозсадник, який з 2004-го року успішно працює на Закарпатті. Продукція, яку виробляє плодорозсадник: саджанці сортів яблунь, вишні, сливи, черешні та абрикосу.
Наша компанія визнала, що у сфері вирощування яблук , використовуючи імунні сорти можна створити довгострокове, безпечне та рентабельне виробництво яблук. Доказом цього є успішні тренди та тенденції країн західної Європи. Ми також визнаємо, що Україна є сьогодні найбільш перспективною країною в Європі щодо вирощування яблук.

Чому? Ринковий попит, хороші ціни продажу, державна допомога, велика територія Україні, придатна для вирощування яблук, нижча собівартість, прекрасні можливості для експорту (Росія) та ін.

Наша головна мета - надати допомогу фермерам (виробникам яблук), які є перспективними у секторі виробництва яблук, щоб за допомогою стійких до хвороб сортів яблук, вони могли займатись ще більш вигідним і безпечним виробництвом яблук.

Метою компанії є надання можливості Споживачу вживати безпечний, здоровий продукт, з використанням нових сортів, які, завдяки стійкості до хвороб, потребують менше обприскувань засобами захисту Це, в свою чергу, є запорукою накопичення меншої кількості шкідливих речовин у плодах. Використовуючи нові сорти, виробники можуть знизити витрати, що зробить їхню справу успішнішою та підвищить рентабельність. Також, це дозволить скоротити забруднення сільськогосподарських земель засобами захисту. В таких умовах можливе сприятливе для навколишнього середовища, екологічно чисте виробництво. В даний час плодорозсадник володіє виключними ліцензійними правами на 13 нових, стійких до хвороб сортів яблук, з яких вісім - абсолютно нових десертних сортів, 5 сортів подвійного призначення та один сорт вишні. Компанія впроваджує новий сортовий тренд на ринку, створює основу для органічного садівництва і надає виробникам можливості для економічно вигідного вирощування яблук.

Компанія почала успішно розвивати 2 інноваційні проекти на території України

Метою ДП «Голланд Плант Україна» є:
Для споживача: здоровий надійний продукт
Для виробника: економічна, вигідна технологія
Для навколишнього середовища (Землі): екологічно чиста діяльність

Частину нових імунних, десертних сортів яблук, компанія реалізовує в рамках програми «Клуб «Натуральне Яблуко» Це дасть змогу забезпечити стабільні продажі та сталий розвиток, що, в свою чергу є основою довготривалого успіху.

Частину нових імунних, десертних сортів яблук, компанія реалізовує в рамках програми «Клуб «Натуральне Яблуко» Це дасть змогу забезпечити стабільні продажі та сталий розвиток, що, в свою чергу є основою довготривалого успіху.

Найновіший проект компанії – програма «Швецька Енергетична Верба»

Новизна програми в тому, що на сільськогосподарських угіддях, за допомогою швидко зростаючих сортів верби ми виробляємо енергію (дрова, тріска), які можуть бути  використані в автоматичних котлах для опалення , або для виробництва електроенергії, чи навіть для виготовлення гранул або брикетів. З точки зору прибутковості , рослина є конкурентоспроможною до будь-якої іншої сільськогосподарської культури, але ми можемо успішно використовувати її і на заболочених та повеневих територіях . Швидкий (2 роки) період обрізки робить можливим швидку окупність та оборот.

Саме такою є наша програма «Швецька Енергетична Верба». Вирощування енергетичної верби є економічно вигідним для виробника, допомагає заощадити користувачам, створює робочі місця, знижує викиди вуглекислого газу та є екологічно чистим.

ДП «Голланд Плант Україна»
є офіційним виробником та дистриб'ютором садивного матеріалу сортів швецької енергетичної верби. Наша компанія-партнер в Угорщині - ТОВ «Голланд Алма» з 2006 року займається виробництвом та продажем садивного матеріалу сортів швецької енергетичної верби, а також займається адаптацією швецьких технологій виробництва до вітчизняних умов та дослідженням технології.