ПЛАЗМА-МАЙСТЕР, ПП

ПЛАЗМА-МАЙСТЕР, ПП

Компанія «Плазма-Мастер» з 1992 року активно працює у зварювальній галузі, впроваджуючи наукові знання у виробництво. Підприємство…

Телефон: +38(067)784-91-25
Факс: +38(044)344-23-04
Email: pm@weldmaster.com.ua
Веб сайт: weldmaster.com.ua
Адреса: 08631 Київська область, смт. Глеваха, вул. Вокзальна, 11

Компанія «Плазма-Мастер» з 1992 року активно працює у зварювальній галузі, впроваджуючи наукові знання у виробництво. Підприємство пропонує послуги зі зварювання головок блоків та блоків автомобільних циліндрів, коробок передач, колекторів двигунів, а також наплавлення деталей коробок передач та інших автомобільних запчастин, алюмінію й чавуну, сплавів інших металів.

Понад 25 досвідчених й кваліфікованих майстрів виконують інженерні роботи різної складності. Нові технології наплавлення та зварювання можливі завдяки використанню сучасного обладнання, яким оснащені дільниці. Наші спеціалісти радо виконають роботи з відновлення запчастин та інші технічні завдання практично для будь-якої деталі. Це дозволить замовнику скоротити витрати на придбанні нової запчастини в галузях: автомобільній, харчовій та легкій промисловостях, для систем механічних двигунів внутрішнього згоряння.

Запчастини зі сплавів, основою яких є залізо, нікель, мідь, кольбат або алюміній, підлягають відновленню шляхом застосування сучасних наплавлювальних та зварювальних технологій, що забезпечить можливість відновлення запчастини до первинної форми та використовувати їх функції. Майстри використовують всі методики для відновлення експлуатаційних можливостей деталей: пайку, наплавлення, зварювання різної складності, а строки виконання та обчислення вартості робіт визначаються опісля інжинірингу замовлення. В каталог робіт зі зварювання входять алюміній, чавун, сталі що протистоять іржі, мідь та сплави. Виробництво створене з метою максимальної економії витрат при відновленні запчастин.

Важливою є діяльність «Плазма-Мастер» в напрямку виконання механічного оброблення запчастин на обладнанні для металообробки. Ми намагаємось постійно розширювати можливості підприємства, збільшуючи виробничі ресурси. Оснащення компанії та досвід фахівців дозволяють виконувати роботи різного призначення: шліфувати вали, розточувати та хонінгувати блоки для отворів та циліндрів, виконувати балансувальні роботи, розточувати, застосовувати токарне та фрезерне обладнання для робіт різного класу складності.

Скоротити час простою та зробити ефективним функціонування техніки зручно з підприємством «Плазма-Мастер». Пропонуємо послуги з ремонту та відновлення важливих вузлів та механізмів таких видів обладнання: хімічного, металургійного, сільськогосподарського та інших. Завдяки сучасному спеціальному обладнанню компанія виконує необхідні замовлення «під ключ». За потреби надаємо консультаційні послуги про можливості по відновленню запчастин за посиланням https://weldmaster.com.ua/.

Завдяки роботі наших фахівців можна досягти безперервної роботи високопродуктивного оснащення, а це велика економія ресурсів та часу для великих та малих підприємств. Замовники можуть скористатись ремонтними роботами для маточин, паливних баків, радіаторів, корпусів редукторів, колекторів та інших деталей. Також виконуємо відновлення в обумовлені строки тяг променевих, валів розтискних, цапфи поворотної, моста та запчастин підшипників імпортної техніки.