Роста, НПК, ПП

Роста, НПК, ПП

Компанія «РОСТА» - український виробник устаткування для краплинного зрошування і засобів механізації овочівництва виготовляє і…

Телефон: (0619) 43-60-28, (096) 644-76-01
Факс: (0619) 43-77-71
Email: mail.@rosta.ua
Веб сайт: www.rosta.ua
Адреса: 72319, Запорізька обл, м. Мелітополь, пр. Б.Хмельницького, 27

Компанія «РОСТА» - український виробник устаткування для краплинного зрошування і засобів механізації овочівництва виготовляє і продає сівалки, ручні культиватори, розсадосадильні машини, овочеприбиральні транспортери, фільтраційне устаткування для систем краплинного зрошування тощо. Наша компанія виконує проектування і комплектацію систем краплинного зрошування, їх монтаж і обслуговування. Устаткування для краплинного поливу нашого виробництва займає лідируючі позиції на ринках України і Росії, а також експортується в країни Євросоюзу і Америки. Завдяки високому рівню автоматизації систем очищення води, систем управління поливом і фертигацією повністю виключаються відмови в роботі. Тому наше краплинне зрошування працює довго і безвідмовно протягом всього періоду експлуатації. Фахівці нашої компанії допоможуть правильно підібрати сорти і гібриди овочів, розрахувати норми внесення добрив через систему краплинного поливу. Наукова база компанії дозволяє простежувати новинки провідних компаній світу, що завжди дозволить Вам зробити правильний вибір.

Компанія «РОСТА» є ексклюзивним представником компанії AZUD - виробника устаткування для краплинного зрошування і систем фільтрації води. Висока якість устаткування і широкий асортимент продукції дозволяють повністю вирішити всі проблеми, пов'язані з мікрозрошуванням в овочівництві, садівництві і виноградарстві. Робота з нами від посіву до прибирання - успіх Вашого «РОСТА».