Тріолакт, ТОВ

Тріолакт, ТОВ

     ТОВ «Тріолакт» - приватна інжинірингова компанія, заснована у 2003 році для впровадження в практику вітчизняного…

Телефон: (0472) 31-11-04, (067) 445-40-30, (067) 472-60-88
Email: triolakt@yahoo.com
Веб сайт: triolakt.com
Адреса: 18003, м. Черкаси, вул. Радянська, 39/1, оф. 9

     ТОВ «Тріолакт» - приватна інжинірингова компанія, заснована у 2003 році для впровадження в практику вітчизняного тваринництва ефективних технологій виробництва молока на базі детального комплексного опрацювання проектних рішень, постачання сучасного високотехнологічного обладнання, тотальної підготовки (чи перепідготовки) персоналу ферм та надання потужної технологічної підтримки на етапі становлення та експлуатації ферми.
     Ми маємо достатні знання та досвід для вирішення будь-яких технологічних задач від реконструкції існуючих доїльних установок за принципом «розумної достатності», до повного технічного забезпечення сучасних промислових комплексів «під ключ».
     Ми горді плідними партнерськими стосунками з ЗАТ «Лакталіс Миколаїв» (торгова марка «Президент»), ТОВ «Люстдорф» (торгова марка «На здоров’я»), Металургійним комбінатом ім. Ілліча, Приватагроцентром, корпорацією «Сварог», НДІ тваринництва "Асканія-Нова" та з більш ніж 50 іншими нашими шановними клієнтами в Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській, Донецькій, Житомирській, Кіровоградській, Вінницькій, Волинській, Львівській, Хмельницькій, Черкаській областях, де невтомну трудову вахту несуть поставлені нами доїльні установки, системи охолодження молока, кормороздавачі та високотехнологічні електронні системи.
     Серед змонтованих нами доїльних залів є «Ялинки» розміром від 2х6 до 2х16, «Паралелі» розміром від 2х8 до 2х24, одна з найбільших в Україні «Карусель» на 40 місць, а доїльна зала «Паралель 2х14» з новітньою системою цілодобового моніторингу жувального процесу по кожній тварині, змонтована нами у Хмельницькій області, за насиченістю електронними опціями не має аналогів в Україні.
     ТОВ «Тріолакт» чітко усвідомлює міру високої відповідальності, котру на нас покладає наша спеціалізація. Ми знаємо, що доїння, годівля, виявлення тварин в охоті, охолодження молока – це виробничі процеси, котрі не можуть бути зупинені. Саме тому основними принципами нашої роботи є ретельний добір постачальників обладнання, постійне підвищення професійного рівня персоналу, безкомпромісна якість монтажних робіт, оперативність, регулярність та дисциплінованість гарантійного та післягарантійного сервісного обслуговування.