Аграрник К, ПП

Аграрник К, ПП

Компанія Аграрник К є великим постачальником і виробником олії різного розливу. Представляє покупцям соняшникову та соєву олію і…

Телефон: (099)142-22-20, (050)724-46-14
Факс: (057)447-23-68
Email: agrarnik-k@ukr.net
Адреса: Харківська обл. м. Красноград, вул. Українська, 27

Компанія Аграрник К є великим постачальником і виробником олії різного розливу. Представляє покупцям соняшникову та соєву олію і виготовляє паливні брикети.

На постійній основі поставляє тільки якісний товар клієнтам без додавання рослинних масел в продукт. Пропонує замовникам придбати гарну продукцію за найкращою ціною в Україні, якість якої відповідає найвищим вимогам, про що свідчить сертифікат якості і наявність великого попиту.

Кількість покупців систематично зростає, що дарує ПП Аграрник К статус надійного партнера та гарного постачальника. Щоб придбати олію ви можете укласти з нами договір на постачання. Звичайно, для початку необхідно ознайомитися з переліком продукції, і тільки після цього можна перейти до обговорення умов оплати та доставки. Для того щоб дізнатися точну ціну, надішліть нам заявку чи подзвоніть. Для прорахунку розцінок з поставкою чи уточнення іншої інформації також зв'язуйтесь з нами за телефонами: 099 142 22 20 або 050 724 46 14.

Без олії не можливо уявити собі кухню та приготування страв, тому важливо обирати найкорисніший продукт. Прикладом може стати наш товар, що містить поживну цінність та стійкий до зберігання. Також, здорові масла мають в собі жирні кислоти та вітаміни, що розчиняються в жирі, і антиоксиданти, що запобігають процесу старіння шкіри. Олія використовується для приготування салатів, для соусів та заправок і застосовується при дієті, захищає від різних захворювань крові та раку.

Купити олію на сайті https://agropro.biz/company/roslinnitstvo/agrarnik-k

Рослинна олія є дуже важливим елементом, який використовується в кулінарії, косметології та медицині. Існує безліч видів олій: оливкова та кукурудзяна, арахісова, виноградна, пальмова та інші. Товар, який пропонує компанія, має приємний смак та аромат. Він дуже цінується нашими покупцями та вважається кращим серед аналогів.

Придбати будь-яку олію можна на сайті. В асортименті представляється широкий вибір продукту різного призначення. Вся продукція відповідає належній якості і має детальні описи та фотографії. Замовлення можливе гуртом та у роздріб.

ПП "Аграрник К" м. Красноград, Харківська обл. виготовляє соняшникову олію та олію соєву (рафіновану/не рафіновану). Постійно закуповуємо соняшник і сою.