ДНІПРОПОЛІМЕРМАШ, ВАТ

ДНІПРОПОЛІМЕРМАШ, ВАТ

З часів свого заснування, в 1967 році, завод важкого машинобудування "Дніпрополімермаш" пройшов складний шлях організаційних і…

Телефон: (067) 635-25-53
Email: dzpm@dzpm.dp.ua
Веб сайт: polymermash.dp.ua

З часів свого заснування, в 1967 році, завод важкого машинобудування "Дніпрополімермаш" пройшов складний шлях організаційних і структурних перетворень, в ході яких і сформувалася його сучасна технічна і виробнича база. Завод є одним з найбільших в Україні та СНД виробником прес-форм для вулканізації пневматичних і масивних шин, камер, ободних стрічок і діафрагм. Дана продукція застосовується на всіх шинних заводах країн СНД, що складає близько 90% від їх потреб. В даний час діапазон розмірів шин, для яких виготовляються прес-форми, досить значний: від покришки розміром 9L12 фермерського міні-мотоблока, до покришки розміром 40.00-57 кар'єрного самоскида вантажопідйомністю 180 тонн.

На сьогоднішній день ВАТ "Дніпрополімермаш" вкладає величезні кошти в модернізацію обладнання, поліпшується технічне оснащення цехів, технологій виробництва, ведеться реконструкція адміністративних будівель і цехів.

Завод виробляє обладнання для металургійної, гірничодобувної та переробної промисловості. Освоєно виробництво і випуск запасних частин, вузлів, деталей і агрегатів для нафтогазовидобувної, гірничодобувної, гірничо-збагачувальної, металургійної та інших галузей промисловості, а також для енергетики і сільського господарства, обробляються литі деталі станин вагою до 50 тонн. Слід зазначити виробництво запасних частин до устаткування для цементних заводів.

Підприємство освоює виробництво сільськогосподарської техніки, зварних металоконструкцій. Планується створення комплексної лінії з підготовки поверхні (дробоструминна обробка), розкрию, правці, збірці і зварювання металоконструкцій, подальшого очищення, забарвлення і сушки.

"Дніпрополімермаш" - підприємство, що володієне тільки унікальними кадрами, але і гнучкою технологією виробництва, що дозволяє оперативно реагувати на мінливі потреби ринку і в найкоротші терміни модернізувати вироблену продукцію. Кваліфіковані співробітники готові в найкоротші терміни спроектувати, розробити і виготовити будь-яке нестандартне обладнання, вузли машин, агрегати і деталі або виготовити продукцію за кресленнями замовника з розробкою КМД.

Більш ніж 40-річний технологічний досвід виробництва прес-форм діаметром до 4500 мм replique montre rolex характеризує можливості підприємства з обробки великогабаритних деталей складної форми і високої точності.

Підприємство має понад 70 тис.м2 виробничих площ, оснащених усіма видами металообробного обладнання з технологічних перероблень, в тому числі унікальними верстатами з числовим програмним управлінням для обробки малюнка протектора в цільних металевих заготовках. Спеціалістами підприємства розробляються найскладніші керуючі програми, в тому числі для одночасної 5-ти осьової обробки.