Старком-Інтера

Старком-Інтера

М'які big bags в Черкасах Компанія «Старком-Інтера» пропонує споживачам біг-беги по демократичній ціні з доставленням по Україні.…

Телефон: (097)756-72-81, (093)901-50-20, (063)177-91-45
Email: tov_intera@ukr.net
Веб сайт: bigbag-intera.com.ua
Адреса: Україна, м. Черкаси, вул. Сурикова, 14

М'які big bags в Черкасах

Компанія «Старком-Інтера» пропонує споживачам біг-беги по демократичній ціні з доставленням по Україні. Такі вироби ідеально підійдуть для фасування, складування і транспортування сипучих і гранульованих продуктів, включаючи харчовий та нехарчовий товар. Найчастіше ці м'які контейнери використовуються для будівельних сумішей, добрив, зернових культур і крупи. А до основних сфер застосування можна віднести будівництво, хімічну промисловість і сільське господарство.

Які бувають різновиди

На сторінках сайту www.bigbag-intera.com.ua є в продажу мішки різної висоти й ширини, з клапанами, і різного типу, а також з додатковими вкладками та без них. При цьому дані місткості призначені для експлуатації в різних умовах: при підвищеному рівні вологості й залежно від умов навантаження. За тривалістю використання сумки бувають багаторазовими та одноразовими, і відрізняються за видом вантажів. Крім класичного варіанта, big bags призначаються для перевезення рідких речовин, в тому числі й агресивних.

Переваги:

 • високі геометричні показники;
 • широкий діапазон вантажності;
 • максимальна зручність експлуатації;
 • екологічна безпека.

 

Якщо плануєте придбати мішки дрібним або великим гуртом від виробника, дзвоніть нам за телефонами, вказаними на сайті, або залишайте заявку на замовлення в режимі онлайн. Ми не ставимо перед собою цілі продати, як можна більше товару, а намагаємося забезпечити клієнта продукцією оптимальної якості й з хорошими експлуатаційними властивостями.

Коли вантаж вимагає тари та упаковування, звертайтеся в нашу компанію, оскільки у нас добре налагоджено виробництво і реалізація товару. Ми пропонуємо різні розміри й прийнятні розцінки, а також гідну якість і великий вибір.

Ключові закони діяльності підприємства:

 • клієнт завжди правий;
 • йдемо в ногу з часом;
 • якість без кордонів;
 • висока кваліфікація.

 

Чому ми надійний партнер:

 • пропонуємо великий вибір мішкотари;
 • є потужна виробнича база;
 • підтримуємо активні позиції на ринку;
 • наявність системи контролю якості;
 • вигідна схема роботи.

 

При виготовленні виробів використовуються виключно високоякісні матеріали та компоненти, що гарантує довгу і надійну роботу сумок і виключає прокидання продукту.

Пропоновані біг-беги зручно використовувати для зернових і олійних культур, комбікормів й мінеральних добрив. Для деревних гранульованих пелет, для картоплі та будівельних матеріалів, а також для інших сипучих продуктів.

Залежно від типу верху і дна всі сумки діляться на такі варіанти, як з глухим дном, з верхнім фартухом, з відкритим верхом і розвантажувально-навантажувальним рукавами. У нашому каталозі надається великий вибір м'яких контейнерів, тому можна вибрати будь-який виріб. Для замовлення телефонуйте за одним з контактних номерів телефонів, які бачите на ресурсі.
Чому варто купити

Даний товар завжди є в наявності на складі в Черкасах. Тому якщо вам терміново потрібна мішкотара, звертайтеся до нас, і ми завжди з радістю допоможемо, бо ми працюємо в інтересах клієнта і для клієнта, з цієї причини підберемо оптимальні розміри та характеристики для конкретного товару.

Важливо! Ми раді запропонувати міцні біг беги, які забезпечать максимально комфортні умови для транспортування і зберігання продукції. Ваш товар збереже всі свої властивості і якість незалежно від чинників навколишнього середовища.