Агрохімтекс Україна, ТОВ

Агрохімтекс Україна, ТОВ

Компанія «Агрохімтекс-Україна» з 1998 року доставляє українським підприємствам високоякісну продукцію польського та чеського…

Телефон: (050)469-12-86, (063)456-36-06, (098)178-80-00
Email: agropak_texnica@ukr.net
Веб сайт: agrohimtex.com
Адреса: 02000, м. Київ, вул. Набережно-Печерська дорога, 2

Компанія «Агрохімтекс-Україна» з 1998 року доставляє українським підприємствам високоякісну продукцію польського та чеського виробництва. Реалізуємо сітку для тюкування та палетування, плівку поліетиленову, шпагат сінов’язальний, агротекстиль. Тривале партнерство та стабільний попит допомагає постійно нарощувати асортимент, гарантуючи якість та тривалу експлуатацію.

Надійність та якість всього переліку товару забезпечена партнерськими домовленостями. «Агрохімтекс» є офіційним дилером польської фірми Terplast, першими почали реалізовувати вироби чеського виробництва JUTA. Купуючи товари безпосередньо у виробників забезпечуємо зручну цінову пропозицію українському користувачу. Звернувшись на сайт компанії http://agrohimtex.com/ клієнти будуть забезпечені відповідними консультаціями та необхідною допомогою.

Чорну поліетиленову плівку доставимо з Києва для укривальних та захисних робіт. Такою плівкою накривають сінажі та корм для кращого зберігання. В будівництві використовують стабілізовану плівку для створення захисту фундаментних, стінових й підлогових гідроізоляцій, укриттів підвалів й горищ.

Агротекстиль AGROJUTEX® купити по цінах чеського виробника, якість якого перевіряється в незалежних лабораторіях, створила можливість партнер JUTA - «Агрохімтекс». Завдяки своїм особливостям агроволокно не пропускає випромінювання УФ, що призупиняє активний фотосинтез і бурхливий ріст бур’янів, скорочуючи обсяги внесення гербіцидів в ґрунт. Однак головними функціями називають утримання вологи для підвищення врожайності насаджених культур та можливість вільної циркуляції повітря. Волокно поділяється на біле та чорне. Одне для теплиць, а інше для відкритого середовища. Також є можливість вибрати категорійність і ширину. «Агрохімтекс» намагається максимально задовольнити потреби підприємців.

Шпагат для в’язання сіна доставити зі складу міста Київ у всі регіони зручно та в короткий термін організують менеджери компанії. Шпагат використовують і для інших потреб: тепличних, побутових, збирання зеленої маси, соломи тощо. Використання високоякісного поліпропіленового шпагату економічно обґрунтовано тривалим терміном, він не гниє, не піддається цвілям та плісняві, міцний і витривалий. Кращі технології виробництва у продукції від провідних фірм Чехії та Польщі реально застосовувати на українських підприємствах скориставшись пропозиціями «Агрохімтекс».

Сітка для високоякісного обгортання палет, піддонів, тюків, продуктів, сіна та інших виробів від європейських виробників JUTA та AGRITEX. Агросітка цих виробників дозволяє використовувати автоматизацію в прибиральних процесах і пакувати сіно на достатній швидкості. Завдяки створенню її на дуже відомих машинах в’язальних Карла Майєра, вона дозволяє пресувати та зберігати сіно, володіє з високим рівнем стабілізації УФ.

Придбати сітку для обгортання палет Glasic, Elastic від компаній Terplast (Польща) та JUTA (Чехія) варто для уникнення неприємних моментів. Сітка створена для комфортного використання в ручному та автоматичному режимах. Сітка покликана спростити процеси охолоджування, зберігання, перевезення та інші. Її функціональність робить незамінною для сипучих вантажів, продуктів, фруктів, ягід тощо.

Застосування високотехнологічних матеріалів імпортного виробництва допомагає зробити процеси більш комфортними, доступна цінова політика та впевненість в якості всього переліку продукції «Агрохімтексу» сприяють стабілізації та позитивному розширенню партнерських відносин.