Автоперспектива, ТОВ

Автоперспектива, ТОВ

ТОВ «Автоперспектива» - одна з лідируючих компаній на українському ринку складської, вагової і вантажної техніки. Ми пропонуємо…

Телефон: (044) 587-85-57, (044) 405-76-63
Веб сайт: avtoperspektiva.com.ua
Адреса: м. Київ, вул.Ломоносова, 58а/88

ТОВ «Автоперспектива» - одна з лідируючих компаній на українському ринку складської, вагової і вантажної техніки. Ми пропонуємо не тільки широкий асортимент продукції, але і виконуємо сервісну підтримку техніки (як куплену у нас, так і придбану в іншій компанії) надалі. Також у нас можна придбати витратні матеріали (АКБ, диски, покришки, запасні частини і ін.).
Наші послуги

Вантажна техніка. ТОВ «Автоперспектива» пропонує якісну вантажну техніку від усесвітньо відомих виробників. У нашому каталозі представлений широкий асортимент японських навантажувачів Caterpillar (відоміший як CAT), Komatsu, Doosan і бюджетної рецикльованої продукції торгової марки «Балканкар».

Cервісная підтримка техніки. В електронному каталозі представлений широкий асортимент АКБ TAB, Energia Pro, Hawker, Іскра), зарядних пристроїв, шин (Starco, KENDA, Solideal) і дисків. Також ми можемо запропонувати зі складу або під замовлення запчастини і витратні матеріали.

Ремонт і сервіс. ТОВ «Автоперспектива» спеціалізується на ремонті будь-якої складської, вагової і вантажної техніки.

Транспортування навантажувачів. ТОВ «Автоперспектива» надає послуги з транспортування складської техніки і навантажувачів вантажопідйомністю від 1 до 8 тонн в будь-якому технічному стані.

Вагове і складське устаткування. В каталозі Ви можете вибрати відповідну модель торгових, товарних, фасувальних, платформених або кранових вагів. Також представлено устаткування для складів і магазинів: платформені, гідравлічні і електричні візки.

Наші принципи

Якісна продукція, оперативний сервіс, індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволили нам завоювати довіру і стати надійним партнером для багатьох українських і зарубіжних компаній. Швидке вирішення ВАШИХ проблем - НАШ пріоритет !!!