Барви-Буд, ПП

Барви-Буд, ПП

Ми реалізовуємо значний асортимент будівельних матеріалів та систем, але головним пріоритетом є виробництво та реалізація кольорової…

Телефон: +38(096)960-20-07
Email: barvybud.com@gmail.com
Веб сайт: barvybud.com
Адреса: м. Надвірна, вул.Соборна, 116

Ми реалізовуємо значний асортимент будівельних матеріалів та систем, але головним пріоритетом є виробництво та реалізація кольорової цегли.

Наше підприємство займається виробництвом вже більше, ніж шість років, та є першим і чи не єдиним в регіоні (особливо в Івано-Франківській області) виробником такого виду продукції.

Пропонуємо Вам високоякісну декоративну кольорову облицювальну цеглу, стінові шлакобетонні блоки, роботи з виготовлення кошторисної документації та виконання безпосередньо будівельно-ремонтних робіт з фундаменту — «під ключ». Також ми реалізовуємо значний асортимент будівельних матеріалів та систем.

Прагнемо більшого
Цегельний завод на сьогодні є одним із потужних виробників лицьової цегли в Україні, використовують свої виробничі потужності на 100%. Орієнтуючись на запити замовників постійно розширюється асортимент продукції. Продукція зацікавить Вас і співпраця буде взаємовигідною і плідною.

Раді будем з Вами співпрацювати.