Даксан, кліткове обладнання

Даксан, кліткове обладнання

Підприємство "Даксан" займається розробкою і виробництвом обладнання для утримання кроликів, перепелів, бройлера, а також брудерів. Для…

Телефон: +38(099)947-57-20, (068)793-72-12 (Viber)
Email: daksan.zp@gmail.com
Веб сайт: masterkrol.prom.ua/ua
Адреса: м. Запоріжжя, вул. Передаточна

Підприємство "Даксан" займається розробкою і виробництвом обладнання для утримання кроликів, перепелів, бройлера, а також брудерів. Для кролеферм та птахоферм виготовляються системи автоматичної лінії роздачі корму, охолодження в пластикових корпусах, опалення та вентиляції та лінії напування. 

У 2014 році компанією "ДАКСАН" було розроблено нову систему видалення гною - пластикові короби зі скребком, що дозволяють прибирати гній на площинах довжиною навіть 25 метрів, а також посилені канали й металевий скребок, обшитий пластиком.

Для кролівництва та птахівництва обладнання й одним з ключових та найважливіших компонентів успішної роботи. З метою покращення результатів виробничих процесів необхідно тримати орієнтир на сучасні технології та ні в якому разі не економити на умовах утримання тварин. У випадку вузьких кліток для кролів, а також годівниць та напувалок незадовільної якості, тварина не буде приносити необхідний та здоровий приплід.

Напівавтоматичні конструкції, якими оснащуються клітки від виробника «Даксан», забезпечують зручну і швидку роботу, потребують мінімальних затрат часу та зусиль. Щоденне використання дешевого та не якісного обладнання, більшість виробництв зустрічається з проблемами коли обладнання доволі регулярно виходить із ладу. Сучасне обладнання фірми «Даксан» дозволяє створити зручні умови для утримання тварин.

З 2017 року було розпочато виробництво ветеринарних кліток, вольєрів, кліток для пташок та пологових ящиків для котиків, собачок підприємством «Даксан» в Україні.

Замовити клітки, вольєри, пологові скриньки від українського виробника за тел. +38(099)947-57-20, +38(068)793-72-12(Viber) або переходьте за посиланням https://masterkrol.prom.ua/. Виробництво кліток, вольєрів, пологових скриньок можливе за побажаннями клієнта – розміри та матеріали узгоджуються по індивідуальному замовленню.