ДЕМЕТРА, Компанія

ДЕМЕТРА, Компанія

Компанія "Деметра", м. Біла Церква, Україна, впродовж останніх 11 років є безумовним лідером по постачаннях в Україну устаткування для…

Телефон: (04563) 3-23-64, (067) 404-49-22, (067) 404-49-33
Email: info@demetra-ua.com
Веб сайт: www.demetra-ua.com
Адреса: 09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Храпачанська 10

Компанія "Деметра", м. Біла Церква, Україна, впродовж останніх 11 років є безумовним лідером по постачаннях в Україну устаткування для сушіння, зберігання і внутрішньоелеваторного транспортування зернових культур від провідних виробників США, таких як: "SUKUP MFG", "DELUX MFG", "Brock", "Sweet MFG" і інших.

Компанія "Деметра" - ексклюзивний представник в Україні провідних виробників елеваторного устаткування із США: "SUKUP MFG", "DELUX MFG", "Sweet MFG". "Деметра" також представляє в Україні інтереси американських виробників устаткування для внутрішньоелеваторного транспортування зерна : "Honeyville Inc", "Hutchinson".
Великим плюсом є наявність в Україні складу з багатим асортиментом зерносушильного устаткування, що дає можливість придбавати його швидко і без затримок. За роки роботи поставлено більше 500 зерносушарок різних потужностей, включаючи 18 елеваторів, які успішно експлуатуються в усіх регіонах України.

У компанії "Деметра" є  в наявності зерносушарки з унікальною вакуумною системою охолодження зерна DELUX DPSL, які забезпечують від 30% до 50% економії енергоносіїв (газ, електроенергія). В порівнянні з іншими виробниками зерносушарок сушарки DELUX DPSL використовують вакуумне охолодження, щоб забезпечити охолодженим зерном у кінці процесу сушіння. При використанні вакуумного охолодження, вентилятори розташовані всередині сушарки і втягують свіже (зовнішне) повітря крізь зерно, що нагрівається. При цьому не лише повторно використовується тепле сухе повітря з охолоджуваного зерна (що знижує споживання палива), але також повільно і м'яко охолоджується зерно для зберігання.

Зерносушарки "SUKUP MFG" мають перевагу перед іншими за рахунок конструкції перехресної подачі зерна в колонах і наявністю чотиривалкової системи вивантаження зерна, яке дозволяє регулювати швидкість руху зерна всередині колон, комп'ютерною системою управління зерносушарками "SUKUP MFG".

Сушарки від компанії "Деметра" надають можливість сушіння зерна за найбільш раціональною вартістю. Вони вдало сконструйовані з матеріалів вищого класу і дуже прості у використанні і обслуговуванні. При сушці цим агрегатом, зберігається якість зерна, який до того ж  забезпечує Вас чистою і тихою роботою. Все пропоноване устаткування сертифіковане і повністю адаптоване для роботи в Україні.

Компанія "Деметра" здійснює гарантійне і післягарантійне (сервісне) обслуговування пропонованого устаткування. Незрівнянна перевага фірми - це наявність висококваліфікованої команди фахівців, сформованих в 12 сервісних бригад в різних регіонах України, що дозволяє обслуговувати устаткування в найкоротші терміни.