ДнепрРезина

ДнепрРезина

ТОВ «ДнепрРезина» надає комплекс послуг промисловим підприємствам по ремонту та стикуванню конвеєрної стрічки. Великий штат…

Телефон: +38(067)512-59-32, (063)102-33-78
Веб сайт: dneprrezina.com.ua
Адреса: 49000, м. Дніпро, вул. Кутузова 8/24

ТОВ «ДнепрРезина» надає комплекс послуг промисловим підприємствам по ремонту та стикуванню конвеєрної стрічки. Великий штат досвідчених спеціалістів виконають весь перелік робіт зі стикування конвеєрних стрічок з різною основою: гумовотканих, полімерних типів ПВХ, ПУ.

Компанія ДнепрРезина за доступною ціною здійснить всі процедури по замовленому відновленню стрічки, оснащення дозволяє виконати всі необхідні роботи.  Активно допомагаємо супутніми послугами та консультаціями у питаннях технологій, обладнання тощо за посиланням http://dneprrezina.com.ua/, забезпечимо матеріалами, виконаємо ремонт та поточний сервіс.

Купуйте не нову транспортну стрічку користуючись гнучкою ціною та швидкими послугами в інтернет-магазині ДнепрРезина. Фахівці тісно спілкуються з клієнтами та якісно обслуговують з підприємствами всіх форматів, а новоствореним компаніям можемо запропонувати придбати раніше використану стрічку у ТОВ «ДнепрРезина» по лояльним цінам. Спеціалісти допоможуть обрати вид стрічки та визначитись з ціною відповідно до мети використання. Реалізуємо б/у стрічку достатньої якості для виробництва без вад: тріщин, сколів та інших, з гарантіями для подальшого продуктивного використання.

Замовляйте в ДнепрРезина склеювання стрічок за договірною ціною найбільш ефективним способом холодної вулканізації. Виконуємо склеювання з використанням спеціальних складників економно та швидко, та від того не менш результативно. Місце з’єднання не поступається міцності нового полотна на 80%, а виконання робіт можливе прямо на місці виробництва. Разом з тим виконаємо регулювання конвеєрної стрічки та інші роботи, що забезпечують стабільне функціонування підприємства: центрування та очищення стрічок, футерівка барабанів і роликів.

ТОВ «ДнепрРезина» забезпечить замовників можливістю отримати якісні профілактичні роботи для запобігання непередбачуваних ситуацій. Наша робота забезпечить безперебійний процес функціонування Вашого конвеєра.