ГЕЙЗЕР, ТОВ

ГЕЙЗЕР, ТОВ

ТОВ "Гейзер" є офіційним представником заводів ВАТ "Гомельскло" (м. Гомель) і НВП "Технологія" (м. Шостка).Піноскло в Україні, а зокрема…

Телефон: (044) 521-61-61, (067) 236-01-20
Email: penosteklo@geyzer.com.ua
Веб сайт: www.penosteklo.kiev.ua
Адреса: 01042, м.Київ, вул. Глазунова 4/47, оф. 57

ТОВ "Гейзер" є офіційним представником заводів ВАТ "Гомельскло" (м. Гомель) і НВП "Технологія" (м. Шостка).

Піноскло в Україні, а зокрема піноскло від виробника з м. Шостка, що є на сьогоднішній день одним з найпопулярніших теплоізоляційних матеріалів, насправді далеко не новинка на будівельному ринку. Єдине підприємство на території колишнього СРСР, яке вже більш за півстоліття виробляє піноскло - це ВАТ «Гомельскло» (Білорусь).

Піноскло купити Ви можете в компанії ТОВ «Гейзер» - це піноскло з м. Шостка.
Піноскло - це спінена скломаса, що складається зі замкнених скляних вічок сферичної і гексагональної форми,  володіє абсолютною стійкістю до всіх атмосферних змін, зберігаючи початкові фізичні параметри під час всього експлуатаційного терміну.

Також ТОВ «Гейзер» працює на українському ринку опалювального обладнання і пропонує:
•    комплексні інженерні вирішення питань теплопостачання (проектні, монтажні, пуско-налагоджувальні роботи, сервісне обслуговування, енергоаудит, теплоаудит);
•    обладнання (котли газові, електричні, твердопаливні піролізного типу, сонячні колектори, теплові насоси, теплогенератори, теплові акумулятори) провідних європейських виробників (VAILLANT, PROTHERM, SAUNIER DUVAL, VIESSMANN, ATMOS, KALVIS), будучи їх офіційним представником на Україні.