Лоджистік Технолоджис, ТОВ

Лоджистік Технолоджис, ТОВ

Транспортно-експедиторська компанія Лоджистік Технолоджис — оптимальне рішення для бізнесу Вантажні перевезення по Європі — це…

Телефон: +38(050)462-97-18, (044)233-06-05
Email: logtex2002@gmail.com
Веб сайт: www.logistictechnologies.net
Адреса: 02068, м. Київ, вул. Ревуцького, 36/2

Транспортно-експедиторська компанія Лоджистік Технолоджис — оптимальне рішення для бізнесу

Вантажні перевезення по Європі — це досить популярна послуга, яка вимагає скрупульозної й злагодженої роботи компанії. Це повний комплект послуг по доставленні вантажів і швидкий прорахунок вартості. Це імпорт-експорт-транзит перевезення, а також перевезення вантажів по СНД і далекого закордоння.

Лоджистік Технолоджис — це динамічна сучасна компанія, що розвивається, і яка надає клієнтам послуги за найвигіднішими розцінками. Це інтерес до бізнесу клієнта, вигода замовника, а також вирішення завдань будь-якої складності.

Плюси компанії: ефективна логістика, швидке доставлення, вигідні тарифи, відстеження вантажів, акуратність і якість, оптимізація маршрутів, власний парк транспортних засобів (вагонів і автомобілів), власна технічна база, грамотна логістика, високий професіоналізм та надійність.

Переваги підприємства: оптимальні тарифи, універсальність, сервіс, залізничні перевезення, контейнерні перевезення та експедиторські послуги.

На відміну від внутрішніх перевезень, переміщення вантажу між країнами передбачає проїзд через кордони держав, перевезення через порти України, і аеропорти. А це означає проходження контролю з боку державних органів, тому всі документи, дозволи, сертифікати та ліцензії повинні бути оформлені таким чином, щоб неможливо було причепитися навіть до коми. Також важливим моментом вважається різниця в кліматичних умовах, і цей пункт ніяк не можна випускати з уваги, адже це може вплинути на стан товару.

Послуги Лоджистік Технолоджис: перевезення зерна залізничним транспортом, перевезення збірного вантажу, вибір оптимального маршруту, повний супровід вантажу, вигідна страховка, митне оформлення, інформування про знаходження вантажу й оформлення експортної та імпортної документації.

Компанія налагодила схему постійного спілкування з замовником, що позитивно впливає на оперативну взаємодію і можливість моментального реагування на будь-які форс-мажорні обставини.

Міжнародні перевезення по країнах Європи — це унікальна можливість об'єднати велику кількість країн в єдину торговельну мережу. Для розв'язання торговельних питань використовують різні види транспортних засобів, починаючи з автомобільного і закінчуючи залізничним.

Переваги перевезень в Європу: вигідна вартість, оперативність і універсальність, актуальність і сучасність, мінімізація можливих ризиків, наявність всіх необхідних сертифікатів і ліцензій, притримування міжнародних правил, гарантоване збереження вантажу, оперативність і економія та націленість на клієнта, і репутація.

Лоджистік Технолоджис успішно працює на ринку вантажних перевезень не один рік, і надає до послуг клієнтів великий досвід організації транспортування товарних одиниць. Також фірма добре знає ринок і його плюси.

Логістичне підприємство є експертом в митному оформленні вантажів та міжнародної логістики. Головна цінність компанії — це чесність перед замовником, партнером, і країною в цілому.

Від чого залежить швидкість і ціна вантажоперевезень по Європі: географічного та територіального розташування країни імпортера, характеристики вантажу та особливості складання митних документів для транспортування, вибору способу вирушення збірних вантажів, з урахуванням правил транспортування по транзитних країнах та обліку внутрішньої законодавчої бази країн, по яких пролягає маршрут.