Мікротерм, ТОВ НВП

Мікротерм, ТОВ НВП

          Товариство з обмеженою відповідальністю Науково-виробниче підприємство «МІКРОТЕРМ» було…

Телефон: (06452) 2-81-25, (050) 476-07-05
Email: miv@mikroterm.lg.ua
Веб сайт: www.mikroterm.lg.ua
Адреса: 93409 Луганська обл., м. Сєверодонецьк, пр-т Космонавтів, 16

          Товариство з обмеженою відповідальністю Науково-виробниче підприємство «МІКРОТЕРМ» було засновано в 1993 році в м. Сєверодонецьк.
          Основним напрямом діяльності підприємства є розробка конструкторської документації і виробництво приладів контролю і регулювання технологічних процесів в різних галузях народного господарства: для вимірювання температури, тиску, рівня, широкої номенклатури пневмоелектричних і електропневматичних пристроїв, бар'єрів іскробезпеки, цифрових індикаторів, реєстраторів і інших пристроїв.
          Щорічно номенклатура виробів, що випускає підприємство, поповнюється новими розробками і в даний час складає близько 80 найменувань. Більшість приладів, що випускає підприємство, сертифіковані в Україні, Росії органами Держстандарту і мають галузеві сертифікати.
          Підприємство належить до приладобудівних і є сучасним науково-виробничим комплексом, що включає групу маркетингу, відділи розробки приладів, конструкторські і технологічні підрозділи, виробництво з випуску приладів контролю і регулювання технологічних процесів, засобів автоматизації. У складі підприємства провідні фахівці, які мають багаторічний досвід роботи як в розробці конструкторської документації, так і у виробництві приладів. Щорічно науковий потенціал підприємства поповнюється молодими фахівцями.
          Підприємство «МІКРОТЕРМ» є правонаступником кращих багаторічних традицій Північнодонецького дослідно-конструкторського бюро автоматики НВО «Хімавтоматика»:
* фундаментальність розробки
* висока надійність
* відмінна якість
* гарантійне і сервісне обслуговування
          Мета наданої в каталозі інформації - допомогти Вам діяти впевнено при виборі і замовленні нашої продукції. Якими б не були Ваші потреби в приладах нашої тематики, а також додаткові технічні вимоги до них - ми завжди готові Вам допомогти.
          Виконання вимог замовника, починаючи з консультації, через пропозицію виробів, постачання, гарантійний і післягарантійний сервіс, ремонт - все це на першому місці нашої діяльності. Сподіваємось, що наші пропозиції Вас зацікавлять і полегшать вибір і покупку виробів з нашої виробничої програми.
Ми прагнемо до того, щоб наша ділова співпраця стала взаємовигідною, стійкою і надійною. Інтереси замовника для нас понад усе.