Прайд, ветеринарна клініка

Прайд, ветеринарна клініка

«Прайд» - це більше ніж ветеринарна клініка для тварин. Фахівці клініки надають повний спектр професійних послуг з вирішення…

Телефон: (098)11-00-119, (067)737-28-45
Веб сайт: pride.lviv.ua
Адреса: м. Львів вул. В. Великого, 22; вул. Сихівська, 26

«Прайд» - це більше ніж ветеринарна клініка для тварин. Фахівці клініки надають повний спектр професійних послуг з вирішення проблем по догляду за домашніми улюбленцями. Ми пропонуємо цілодобову допомогу вашим вихованцям та консультації. Важливо знати, що є справжні професіонали, які підтримають у складних ситуаціях. За умов, коли власник тварини не знає що робити чи немає змоги привезти її в клініку, ветеринарна швидка допомога може виїхати в будь-який час доби за вашою адресою. Така комфортна європейська практика набуває все більшого поширення в нашій країні.

Клініка «Прайд» надає терапевтичні послуги, що включають первинний огляд тварини та діагностування проблеми, проведення широкого спектру маніпуляцій та дерматологічні обстеження. Професійний терапевтичний огляд в поєднанні з можливостями проведення великої кількості досліджень дозволяють ветеринарам швидко і якісно надавати медичну допомогу улюбленцям клієнтів. Важливим моментом є профілактика захворювань та доступні і зрозумілі консультаційні рекомендації. Висока кваліфікація спеціаліста проявляється в ефективних реанімаційних заходах, лікуванні інфекцій та інших послуг, що надаються в клініці.

Потрібно чітко уявляти специфіку роботи, адже тварини не можуть зрозуміло сформулювати свої проблеми, тому ультразвукове дослідження широко використовується в сучасній ветеринарній медицині. Фахівці клініки «Прайд» застосовують УЗД для визначення патологій органів малого тазу, діагностики вагітності, ендокринної та травної систем організму, молочних залоз та сечостатевої системи, для офтальмологічних та абдомінальних досліджень. Саме цей вид досліджень найбільш популярний у ветеринарній медицині, завдяки високій достовірності результатів та легкості виконання процедури, доступності та неінвазивності, безпечності навіть при великому числі повторів. Важливо якомога швидше виявити процес захворювання та вчасно вносити корекції в лікуванні. Спеціалісти клініки виконають УЗД швидко та комфортно.

Доступні і інші види досліджень, такі як електрокардіологічні дослідження та лабораторні, тощо. На основі проведених досліджень лікарі запропонують стаціонарний догляд за тваринами та чіткий лікувальний план індивідуально розроблений саме для вашого вихованця.

Ветеринарні лікарі нашої клініки ретельно проводять первинний та повторні огляди тварин. За потреби, призначають додаткові дослідження, які зручно зробити на місці, в клініці «Прайд». Результати досліджень одразу поступають до лікаря і згідно з ними тваринам призначається лікування або направлення до фахівця вузької спеціалізації.

Часте явище – переломи чи то забої кінцівок у тварин. Наші травматологи нададуть фахову допомогу, посприяють усуненню можливих ускладнень, при необхідності виконають хірургічне втручання та багато інших процедур для швидкого одужання улюбленця. Адже здоровий і активний підопічний - це запорука спокою та радості спілкування з господарем. Спеціалісти клініки «Прайд» ефективно виконують ортопедичні та травматологічні операції. Також можлива ортопедична діагностика, що широко застосовується до чистопородних та тварин у поважному віці. Допомагаємо господарям тварин консультаціями, реабілітаційними та іншими необхідними процедурами при особливих потребах. Провідні фахівці клініки постійно беруть участь у конференціях та проводять сертифіковані курси з підвищення кваліфікації в галузі травматології та ортопедії. Ваші тварини в надійних та дбайливих руках наших лікарів.