Шліф, ТОВ

Шліф, ТОВ

ТОВ «Шліф» займається забезпеченням підприємств і фірм абразивними матеріалами та інструментами, вирішує технологічні проблеми…

Телефон: (057) 738-04-22, (057) 738-43-84, (050) 301-61-20
Email: info@sim.kh.ua
Веб сайт: sim.kh.ua
Адреса: 61038, м. Харків, вул. Ак. Павлова, 82, к. 31

ТОВ «Шліф» займається забезпеченням підприємств і фірм абразивними матеріалами та інструментами, вирішує технологічні проблеми пов’язані з абразивною обробкою.

Так, для вашого виробництва ми готові поставляти круги і шкірку виробництва заводів СНД, спеціальні круги для зачистки вагонів від фарби «рондекси», зачистні і шліфувальні круги, вживані на ручному електро і пневмоінструменті, шліфувальні головки і галтувальні тіла з хромтитанового електрокорунда, поліровальникі. Сегменти для обробки мозаїчної підлоги, круги шліфувальні пелюсткові (КШЛ), полірувальні пасти (емульсивні і такі, що водозмиваються) власного виробництва.

Маючи довгостроковий дистриб’юторський контракт із старим виробником абразивного інструменту - заводом SWATY, Словенія, ми поставляємо на ринок України відрізний, зачисний, заточний і обдирний інструмент високої якості. Шліфкруги фірми SWATY при різанні труб, рейок, куточків, кругів і зачистці зварювальних швів показують стійкість в 2-3 рази вищу, ніж круги інших виробників.

Вся продукція заводу SWATY відповідає найсуворішим вимогам світових стандартів (ISO 9001-2000) по вібраціях і дисбалансі. При роботі немає виділень шкідливих речовин, таких як фенол та інші, є сертифікати якості.
Робота з нашою фірмою дозволить Вам скоротити витрати по закупівлі інструменту на 15-25%, поліпшити умови праці робочих, отримати найсвіжішу інформацію щодо нового виду інструментів і абразивній обробці.

При укладенні договору по забезпеченню Вашого заводу абразивним інструментом, гарантуємо постачання по оптових цінах.

У разі зацікавленості в постачаннях пропонованих інструментів, можемо відрядити на завод нашого представника, для демонстрації і випробувань продукції заводу SWATY.