Термо-Буд, ТОВ

Термо-Буд, ТОВ

Компанія «ТЕРМО-БУД» понад 15 років займає лідируючі позиції на будівельному ринку в покрівельному сегменті. Виробляє покрівельні…

Телефон: +38(067)709-07-15
Email: office@termo-bud.com.ua
Веб сайт: termo-bud.com.ua

Компанія «ТЕРМО-БУД» понад 15 років займає лідируючі позиції на будівельному ринку в покрівельному сегменті. Виробляє покрівельні та стінові сендвіч-панелі з гарантією якості від 10 років при експлуатації відповідно до інструкцій.

Виробництво покрівельних сендвіч-панелей з наповненням з мінеральної вати, відбувається на інноваційному зарубіжному обладнанні. Замовник може обрати товщину панелей в межах 65-200 мм при стандартній ширині в 1000 мм. Всі види панелей виготовляються з оцинкованої сталі в 0,5 мм з додатковим полімерним покриттям виробництва US Steel, АрселорМетал, Arvedi, Košice, StalColor, HeavyMetal. Контактний телефон менеджерів 067-709-07-15 з додатковою інформацією з питань замовлення, доставляння і монтажних робіт з панелями всіх видів.

ТОВ «ТЕРМО-БУД», завдяки використанню італійського обладнання, виробляє сендвіч-панелі покрівельні та з іншими наповнювачами: пінополістиролу, пінополіуретану, пенополіізоціанурата (PIR). В процесі виробництва панелей з наповненням з мінеральної вати та пінополістиролу використовується високоякісний поліуретановий двокомпонентний німецький і польський клей DOW. Саме якісна сировина дозволяє виробляти такі довговічні панелі, які відповідають міжнародним стандартам якості.

Стінові сендвіч-панелі виробляються в короткі терміни 14-21 робочий день, а фахівці компанії доставлять у 23 області країни в цілості. Монтаж сендвіч-панелей зроблять також співробітники ТОВ «Термо-Буд». Пропонуємо кваліфіковано провести додаткові роботи по встановленню необхідних конструкцій, розрахунку матеріалів і наступних консультаціях по експлуатації панелей. За роки роботи нашим комплексним підходом в роботі скористалися понад сто компаній, співробітники ТОВ «Термо-Буд» виконали 542 проєкти.

Стінові панелі компанії мають всі необхідні сертифікати, так само як і покрівельні. Вони характеризуються легкою вагою, що дозволяє істотно зменшити навантаження на фундамент будівлі; досить високими показниками теплоізоляції та звукоізоляції, які досягаються використанням наповнювачів: пінополістиролу і пінополіуретану, пенополіізоціанурата (PIR) і мінеральної вати. Матеріали обрамлені в міцну оцинковану сталь, що збільшує стійкість до агресивного середовища, і підвищує довговічність конструкції. Персонал компанії відкритий до діалогу і співпраці, надає необхідні консультації по експлуатації сендвіч-панелей.