Терра Дніпро Профі, ТОВ

Терра Дніпро Профі, ТОВ

ТОВ "Терра-Дніпро Профі" це найбільша насіннєва база центрального і східного регіону УкраїниТОВ "Терра-Дніпро Профі" - досвідчений та…

Телефон: (05693) 7-13-24, (067) 635-80-57
Email: brigadir@ua.fm
Адреса: 51200, Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, вул. 3. Білої, 91

ТОВ "Терра-Дніпро Профі" це найбільша насіннєва база центрального і східного регіону України
ТОВ "Терра-Дніпро Профі" - досвідчений та надійний партнер сільгоспвиробника у забезпеченні стабільних врожаїв – на ринку  насіння 2006 р.  За цей період, завдяки висококваліфікованим спеціалістам, використовуючи новітні технології, постійно удосконалюючи якість продукції, займає одне з провідних місць серед виробників насіння, ралізуя кращі продукти на насіннєвому ринку. ТОВ "Терра-Дніпро Профі"  співпрацює з багатьма науковими установами:
"Харьківським Інститутом Рослинництва ім.В.Я. Юрьєва";
Є офіційним представником Всеукраїнського Наукового Інституту Селекції (ВНІС);
Ми чесно і дбайливо ставимося до наших співробітників, ділових партнерів і клієнтів.

Постійно обмінюючись досвідом зі спеціалістами сільського господарства, ТОВ "Терра-Дніпро Профі"  веде селекцію разом з багатьма науковими установами, виробляє та реалізовує високоякісний посівний матеріал для різних регіонів та умов вирощування.

Особливу увагу приділяє до підбору господарств, в яких знаходяться ділянки гібридизації. Ці господарства мають: високу культуру землеробства; використовують новітні технології виробництва; сильну технічну базу.

Доробка насіння є дуже важливим етапом технологічного процесу, що впливає на якість кінцевої продукції, вона включає - очищення, протруєння, пакування та зберігання. У зв'язку зі зміною клімату (теплі безснігові зими) та збільшення соняшнику у сівозміні, в грунті зберігається велика кількість збудників хвороб та шкідників. Саме тому ТОВ "Терра-Дніпро Профі"  використовує найсучасніші протруйники системної та контактної дії разом з барвником, який інкрустує (покриває плівкою) насіння.Ми даємо нашим клієнтам корисні рекомендації, щоб допомогти їм одержати максимальний прибуток від наших продуктів.

Переваги нашої компанії:
Мобільна.  Клієнтоорієнтована.  Представлена в багатьох регіонах України.  Ціни постачальників.
Гнучка система знижок та оплати.
Європейська якість.
Наші ділові якості:

    Порядність
    Чесність
    Дружелюбність
    Надійність
    Стабільність
    Гнучкість
    Мобільність