ВАСІЛІСК, ПП

ВАСІЛІСК, ПП

Підприємство «Васіліск» зареєстровано 5 листопада 1997 року. Директор ПП (з моменту заснування) - Круглов Анатолій Анатолійович (1962…

Телефон: (044) 383-69-37, (094) 823-02-55, (050) 310-89-72, (099) 524-25-85
Факс: (044) 223-02-55
Email: pak_2006@ukr.net, mr.akruglov@gmail.com
Веб сайт: vpak.com.ua
Cайт: vasilisk.biznes-pro.ua
Адреса: 03148, Київ, пр-т Леся Курбаса, 2Б, а/с 88

Підприємство «Васіліск» зареєстровано 5 листопада 1997 року. Директор ПП (з моменту заснування) - Круглов Анатолій Анатолійович (1962 р. н.) - Кандидат технічних наук, за спеціальністю - авіаційний конструктор. Мета заснування підприємства - виготовлення гофротари. На сьогоднішній день потужність ПП «Васіліск» дозволяє переробляти 500-600 тис.кв.м гофрокартону.

Приватне підприємство «Васіліск» займається виробництвом пакування з картону повного циклу вже понад 20 років. Виготовимо в Києві картонне пакування необхідної кількості вже наявних моделей та індивідуальних під замовлення. Виготовлений товар (тару) можна забрати самовивозом зі складу в Києві, доставленням по місту та країні зручним оператором з логістики.

Компанія виробляє гофрований картон та всі різновиди пакування з нього; тару всіх видів паперову та картонну; лотки та ящики для фруктів, овочів, кондитерських виробів, тощо. Наша продукція надзвичайно популярна, її використовують у різних сферах діяльності від домашнього господарства до промисловості та садівництва.

Гофротару замовити в місті Київ за доступними цінами можна у вигляді зручного фасування для перевезення або зберігання товарів виробника. Практичність та різноманітність, міцність та дбайливість – якості, що вигідно виділяють пакування від ПП «Васіліск». На вимогу замовника створюємо короби з багатошарового гофрокартону (від одного до семи прошарків), що характеризуються високою вологостійкістю та достатньою циркуляцією повітря. Вся продукція виготовляється з екологічної сировини та може бути повторно перероблена.
Терміни повного циклу виробництва від отримання замовлення до виготовлення готового продукту надзвичайно стислі, завдяки використанню сучасного технологічного обладнання для виготовлення гофрокартону. Отримати оптимальний дизайн пакування дозволяє використання фахівцями компанії каширування та висікання картону, для поліграфічного оформлення працюють з флексографією, друком, ламінуванням, лакуванням, та ін.

Гофрокартон від виробника з Києва гуртом доставляємо у всі регіони України. Потужності виробництва спроможні переробляти до 600 тис. м2 гофрокартону на добу. Компанія активно розвиває нові напрямки діяльності: подарункове пакування різних розмірів та дизайну; POS матеріали з рекламою з дизайном замовника для виставок, рекламних акцій та презентацій; всі різновиди коробок з логотипами замовника. Моделі розробляються за індивідуальним замовленням, за потреби оздоблюються магнітами, віконцями, логотипами та іншими ознаками компанії чи бренду. Наші спеціалісти розроблять пакування вашого товару так, щоб бренд вирізнявся дизайном та закарбовувався в пам’яті.

Гофротара, подарункове пакування, короби та лотки, інші різновиди матеріалів та фасування компанії «Васіліск» притаманні легкість і зручність при збиранні й транспортуванні, комфортність та тривалі терміни експлуатації, стійкість до пошкоджень та падінь з невеликої висоти. Ми дбаємо про безпеку товару клієнтів.

Керівництво компанії вирізняється новим науковим підходом до підбору кадрів, що суттєво впливає на високу ефективність та якість виробництва. Креативний підхід та спрямованість на задоволення потреб замовників допомагає розвитку бізнесу клієнта, а яскраво упакована продукція замовника та індивідуальний підхід команди «Васіліска» робить ваш бренд впізнаваним.