Велес-Агро, ПП ПВФ

Велес-Агро, ПП ПВФ

Сьогодні ЧП ПКФ «Велес-Агро» - це успішне підприємство, якому в 2010 році виконалося 13 років, що динамічно розвивається. За цей час…

Телефон: (048) 716-14-19, (048) 716-14-20, (048) 716-14-21
Веб сайт: www.velesagro.com
Адреса: м. Одеса, вул. Миколаївська дорога, 253

Сьогодні ЧП ПКФ «Велес-Агро» - це успішне підприємство, якому в 2010 році виконалося 13 років, що динамічно розвивається. За цей час підприємство встигло окріпнути і встати на ноги як один з провідних виробників грунтообробної техніки і запчастин до неї.

На нашому підприємстві освоєно виробництво відвальних плугів, культиваторів, дискових агрегатів, широкозахватних комплексів по суцільної передпосівної обробки грунту. Спектр запасних частин до грунтообробної техніки вітчизняного та імпортного виробництва перевищує 150 найменувань. На сьогоднішній день продукція ЧП ПКФ «Велес-Агро» відома як асортиментом так і якістю не тільки в Україні, але і за її межами. Експорт продукції проводиться в 19 країн СНД, Прибалтики, Східної Європи і Африки.

Висока кваліфікація і багатий досвід персоналу, оснащеність виробництва, ділові контакти з багатьма підприємствами і зарубіжними фірмами дозволяють заводу швидко і адекватно реагувати на всі зміни і потреби ринку, виконувати будь-які замовлення по виробництву нових зразків грунтообробної техніки!

Освоєна технологія литва по випалюваній моделі, яка дозволяє виготовляти деталі з мінімальними припусками на механічну обробку і використовувати суцільнолиті деталі у виробництві готової техніки.

ЧП ПКФ «Велес-Агро» одне з перших Українських підприємств, які освоїли технологію обробки високоміцних сталей, що дозволяє значно збільшити ресурс робочих органів до грунтообробної техніки по відношенню до деталей з традиційного матеріалу - сталі 65 г. Використання деталей виготовлених по освоєних технологіях дозволяє нам надавати гарантію на наші агрегати на термін до 24 місяців з дня введення їх в експлуатацію.

Важливо, що при істотному підвищенні якості і порівняно з імпортними аналогами, ціна на запасні частини з високоміцної сталі, які виготовляє наше підприємство, всього на 20-30 % вище, ніж на вироби з традиційних матеріалів, і в два рази дешевше за імпортне виробництво.

Найпильніша увага приділяється якості продукції, що випускається, а в сукупності із зваженою ціновою політикою робить співпрацю з ЧП ПКФ «Велес-Агро» надійною і взаємовигідною.