ЮгТехАгро, ТОВ ТД

ЮгТехАгро, ТОВ ТД

ТОВ «Югтехагро» надійно займає належне місце як постачальник удосконаленої вітчизняної та імпортної техніки для галузі…

Телефон: +38(067)220-00-02, (050)743-08-88
Email: info@ugtehagro.net
Веб сайт: ugtehagro.net
Адреса: 71100, Україна, Запорізька область, м. Бердянськ, пр-т Східний (Пролетарський), 99

ТОВ «Югтехагро» надійно займає належне місце як постачальник удосконаленої вітчизняної та імпортної техніки для галузі сільського господарства. Компанія є сертифікованим дистриб’ютором з широким асортиментом техніки та гарантією виробників.

Купити великий перелік сільськогосподарської спеціалізованої техніки можна швидко з Бердянська та за цінами дистриб’юторськими помірними, докладніше https://ugtehagro.net/. Фахівці Югтехагро виконають роботи з оформлення та організують доставлення всієї техніки в стислі строки завдяки постійній наявності всього асортименту на складах компанії. Великий вибір високоякісної техніки з гарантіями на продукцію Югтехагро до 2 років вміщає: жатки для соняшника, кукурудзи та сої виробництва «Нью Холланд», «Клаас», «Вектор», «Дон», «Массей Фергюсон», «Акрос». Пропозиції компанії не обмежені і розробками новинками українських та закордонних технологій в техніці, оснащення преміум рівня, індивідуальним обговоренням потреб клієнтів. Жатки валкові навісні й причіпні ЖВШ, ЖВП з можливістю результативної агрегації з комбайнами типу «Єнісей», «Сибіряк», «Ніва»; жатки зернобобові універсальні модернізовані для збору різних культур. Спробуйте замовити в Бердянську доставлення по Україні та оплату зручним методом супутнього оснащення для перевезення та обслуговування жаток.

Купити застосування для збору ріпаку, соняшника, сої з гарантіями та за договірною ціною. Переважальними характеристиками пристосувань є модернізація, що забезпечує збільшену продуктивність збору визначених культур врожаю.

ТОВ «Югтехагро» забезпечить Вас великим асортиментом сучасної та модернізованої якісної техніки по вигідній ціні та з гарантіями. Аналогова техніка для сільського господарства реалізується з додатковим індивідуальним обслуговуванням та цікавими пропозиціями постійним клієнтам й без зайвих ризиків з Бердянська.